17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Zlatý daněk
Zlatý daněk
vloženo: 10.10.2013 09:17
autor: Roman Semerád

úlovky (svět)

Ještě Kanada
Ještě Kanada
vloženo: 18.5.2014 08:38
autor: Děda z lesa

trofeje

Lednový
Lednový
vloženo: 13.1.2018 18:43
autor: Jiří Netík

zvěř v přírodě

Signálka  :-)
Signálka :-)
vloženo: 27.2.2012 16:38
autor: Vít Hlavica

zbraně

Moje zbraně
Moje zbraně
vloženo: 17.3.2017 06:43
autor: stalmi

fotopast

Na újedi 3
Na újedi 3
vloženo: 26.10.2017 19:13
autor: Jiří Netík

myslivecké umění

jeleň
jeleň
vloženo: 31.1.2015 14:47
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243702 fotek (8 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9801 inzerátů (5 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761029 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363182 hlasování fotek (105 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 13 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Lovu Zdar

jelen byl uloven v honitbě VLS Libavá. (nejsem lovec)
vložil: Radek Zlatník
vloženo: 12.10.2012 19:38
zobrazeno: 4668x
hodnocení: 33 hlasů



Komentáře:

14.10.2012 22:22 vložil František Havran
My jsme měli tolik spěchu s troubením a přesuny, že jsem si ten výřad ani nestačil projít.... :(
14.10.2012 20:58 vložil Roman Skřejpek
Souhlasím s tím že na Libavé jsou profíci a dobří.Základem tohoto úspěchu však je to že lesáci tam mají ještě krev zelenou která rozumí jak lesu tak i zvěři a žádný hlupák od LČR jim do toho nemůže mudrovat.Hlupákama nemyslím revírníky ti trpí a konají co poručí banda bílých hloupých límečků bez znalostí a zákonitostí hospodaření s lesem potažmo s přírodou a žijící faunou.
13.10.2012 22:47 vložil Radek Zlatník
Za kvalitu fotografie se omlouvám, fotil jsem pouze mobilem... Jelen byl vystaven na Svatováclavském troubení v Městě Libavé a podotýkám, že nebyl nejsilnější :-)
13.10.2012 14:12 vložil zdenek pukleja
poprosil by som vek a cic...DAKUJEM
13.10.2012 10:33 vložil Jiří Lengyel,starší
No a vidíš Vladimíre,trochu jsme se zmýlili...Dnes ráno mě psal kamarád,který viděl uloveného jelena na vlastní oči.Tím,že jsem napsal,že není žádný stařec,nemyslel jsem tím,že je to jelen mladý či dspívající,jen jsem se domníval,že tak,tak"opustil" 2.věkovou třídu a ejhle,na čelisti má 12+ jak píše kamarád.Nebudu zde vypisovat všechny markanty,podle kterých se dá poznat přibližně věk aniž bychom viděli trofej s čelistí,to téměř všichni víme,ale co jsem přehlédl a na to mě upozornil až kamarád,ten jelen má pučnice až na lebce a to je podstatné.Na naši omluvu snad je to,že autor fotografie vyfotografoval jelena tak šikovně,že téměř vypadává z displeje počítače ....Tedy ani tento jelen,byť velice ušlechtilý možná"nedosáhne na zlato,jak píše kamarádˇ,ale kdyby takových jelenů bylo......
13.10.2012 08:08 vložil Vopata Vladimír
Plně souhlasím s p.Lengyelem,starším.
13.10.2012 08:07 vložil Vopata Vladimír
Plně souhlasím s p.Lengyelem,starším.
12.10.2012 22:07 vložil Vlasta Szokeová
Parádní kus!!!
12.10.2012 21:54 vložil František Havran
Můžu se Radku zeptat, na které lesní správě byl uloven ? je to letos ??? ALe tohle muselo řádně protáhnout peněženku ;)
12.10.2012 21:16 vložil František Mlčoch
Obdivuju vysokou jako takovou.
12.10.2012 20:31 vložil Štefan
Obdivujem medailových jelenov.Bod.
12.10.2012 19:49 vložil Jiří Lengyel,starší
Zapomněl jsem ještě podotknout,že to není žádný stařec......
12.10.2012 19:47 vložil Jiří Lengyel,starší
To se člověk rád podívá na skutečně kapitálního jelena,jinde by se nedožil než u VLS....1***

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.