17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Podhorský král. č. 3.   17.10.2019
Podhorský král. č. 3. 17.10.2019
vloženo: 21.10.2020 07:50
autor: Ivo Lajčok

úlovky (svět)

**
**
vloženo: 21.1.2015 12:07
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

Srnec 22.5.2012
Srnec 22.5.2012
vloženo: 23.5.2012 20:49
autor: Petr Sobek

zvěř v přírodě

Sele
Sele
vloženo: 1.6.2016 08:30
autor: Děda z lesa

zbraně

Nové zapažbení kulobroku Merkel, moje práce.
Nové zapažbení kulobroku Merkel, moje práce.
vloženo: 28.10.2019 19:25
autor: Stanislav Satoria

fotopast

pastier
pastier
vloženo: 16.11.2012 17:15
autor: ivan

myslivecké umění

Lipinky-10/95
Lipinky-10/95
vloženo: 23.1.2014 17:13
autor: Jiří Lengyel,starší
Statistika
  • 243686 fotek (6 dnes)
  • 8553 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761022 komentářů fotek (1 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363051 hlasování fotek (8 dnes)
  • 57304 hlasování videí (0 dnes)
  • 39916 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 12 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Lončačka

Zas po týdnu usedám na kazetelnu, věříce v příchod "mého" daňka. Sotva sednu, tak ale 150 metrů pod sebou vidím pohyb - prasata... Je mi jasné, že v deštivém počasí,na mlazinu zavětřenou prasaty daněk těžko přijde a tak okamžitě beru flintu a vyrážím prasatům do protisměru. Prasata našoulávám na 30 metrů a čekám, kdy se mi nějaké postaví na mysliveckou ránu. Po 5-ti minutách čekání obeznávám bachyňku, která má pod sebou "kulu hnisu" - patrně střelné poranění z dřívějška. Okamžitěm házím flintu do ramena s odhodláním odlovit právě tento kus. Naštěstí právě tento kus se mi staví bokem a já mačkám spoušť. Prase se po ráně za slecho zlomilo v ohni... Po ráně děkuju sv.Hubertovi, že mi po 10. čekané dopřál lov.Dále děkuju mému životnímu kamarádovi, Romanovi Šimovi (který právě usnul pod náporem slivovice :D ) , který mi pomohl půlmetrákovou lončačku dotáhnout po zablácené, půl kilometru dlouhé, cestě k autu... Rád bych poznamenal, že se jedná o nevodící lončačku,která byla ulovena z důvodu střelného zranění z dřívější doby, jinak bych z těch 12-ti kusů vybral lončáka - "kanečka".... Lovu zdar !!!
vložil: František Havran
vloženo: 28.10.2012 02:05
zobrazeno: 4193x
hodnocení: 24 hlasů



Komentáře:

23.6.2024 10:45 vložil tangkurrak
https://www.artstation.com/ver-bad-boys-ride-or-die-pelicula-completa-espanol-4k/profile https://www.artstation.com/ver-venom-el-ultimo-baile-pelicula-completa/profile https://www.artstation.com/cmp4-uevana-venom-el-ultimo-baile-online-4k/profile https://www.artstation.com/cmp4-uevana-hachiko-2-online-4k/profile https://www.artstation.com/xem-phim-mai-bophim-daydu-4k/profile https://www.artstation.com/watch-mai-vietsub-online-4k/profile https://www.artstation.com/deadpool-3-fullmovie-filmyzilla/profile https://www.artstation.com/watch-deadpool-wolverine-fullmovie-free-hd/profile https://m.imdb.com/list/ls541550516/ https://m.imdb.com/list/ls541506805/ https://m.imdb.com/list/ls541504407/ https://m.imdb.com/list/ls541509334/ https://m.imdb.com/list/ls541550516/ https://m.imdb.com/list/ls541550652/ https://m.imdb.com/list/ls541550912/ https://www.artstation.com/inside-out-2-full-movie-download-hd/profile https://www.artstation.com/watch-bad-boys-ride-or-die-full-movie-download-hd/profile https://m.imdb.com/list/ls541555433/ https://www.artstation.com/watch-bad-boysrideor-die-fullmovie-free-hd/profile https://m.imdb.com/list/ls541557088/ https://www.artstation.com/gladiator2-full-movie-download-hd/profile https://m.imdb.com/list/ls541557610/ https://m.imdb.com/list/ls541550652/
6.1.2013 15:32 vložil Jiří kuthan
1*
29.10.2012 16:45 vložil František Havran
Lovu Zdar..... Človek se uklikne a hned si dá hlas. O tom víc se musím smát, že jsem si dal "negativní" :D
29.10.2012 13:55 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
28.10.2012 20:28 vložil František Zapalač
Lovu zdar!
28.10.2012 14:36 vložil Lubomír Prokeš
Lovu zdar!!!
28.10.2012 14:36 vložil Jan Novák
O co jde, právě nyní je ideální doba pro lov lončaček ať vodí či nikoli...
28.10.2012 13:46 vložil Michal Tůma
Lovu zdar Franto.
28.10.2012 10:58 vložil František Havran
Lovu zdar!... Copak prase se střílí brokem ??? 7x57R za slecho...
28.10.2012 10:32 vložil Karel Černý
Lovu zdar, to prase je střelené brokama na hlavu?
28.10.2012 09:20 vložil Michael Brož
Lovu zdar!
28.10.2012 08:45 vložil ales poloczek
Lovu zdar!
28.10.2012 08:29 vložil Orava Martin
Lovu Zdar!
28.10.2012 08:28 vložil Radek Przybyla
Franto Lovu Zdar!
28.10.2012 08:27 vložil František Mlčoch
Lovu Zdar!
28.10.2012 08:17 vložil Ivan Procházka
,LOVU ZDAR,
28.10.2012 07:14 vložil Martin Sokol
Lovu zdar!
28.10.2012 05:50 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
28.10.2012 02:17 vložil František Havran
I slzy byly na krajíčku, když mi Roman přál "Lovu zdar" k prvnímu praseti v novém Mysliveckém Sdružení.. ;)

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.