17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Můj včerejší srnec
Můj včerejší srnec
vloženo: 17.7.2012 01:24
autor: Radim Šťastný

úlovky (svět)

**
**
vloženo: 21.1.2015 12:07
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

Zlatá rarita
Zlatá rarita
vloženo: 10.8.2018 09:27
autor: Antonín Pospíchal

zvěř v přírodě

Že by chrutí ?
Že by chrutí ?
vloženo: 6.2.2015 08:50
autor: Děda z lesa

zbraně

Nůž rytý na zakázku II.
Nůž rytý na zakázku II.
vloženo: 12.2.2015 14:11
autor: Petra Hanzlíková

fotopast

brum,brum...1
brum,brum...1
vloženo: 8.4.2020 13:47
autor: pali1

myslivecké umění

Dočkáš se!
Dočkáš se!
vloženo: 7.3.2012 11:11
autor: Carpin
Statistika
  • 243651 fotek (14 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (14 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362854 hlasování fotek (58 dnes)
  • 57303 hlasování videí (1 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 9 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

nové kukátko

Steiner Ranger 4-16x56
vložil: Petr Hruška
vloženo: 11.12.2017 22:18
zobrazeno: 5239x
hodnocení: 12 hlasů



Komentáře:

4.1.2018 22:01 vložil Dušan Pavlica
I mně to připadá moc vysoko.Při zalícení se musí p.Hruška nejspíš dotýkat bradou hřbet pažby.
3.1.2018 05:11 vložil Zolo Lebo
Jedná se mi pouze o správné zalícení.Nevěřím,že s tak vysokou montáží dokážete správně zalícit.Chcete přesně střílet,ale přitom si sám odporujete!
30.12.2017 11:51 vložil Petr Hruška
Každý přeci nejsme jak přes kopírák a mě ta výška naprosto vyhovuje. Dát to ještě o centimetr níž, musel bych se k tomu krčit a bude to vadit pohodlnému otvírání závěru a dosahu pojistky. Navíc s touto montáží se mi líbí mnohem víc než s dělenými kroužky. Navíc střílí velmi přesně, mnohem víc než na co stačím. Tak v novém roce tytání a rychlonázorům zdar, vlastně zmar!
23.12.2017 12:52 vložil Zolo Lebo
Máš to zbytečně moc vysoko,dej to dolů!
22.12.2017 09:04 vložil Petr Hruška
Šlo ale byla by tam po něm nevzhledná rybina. Nepoužívám ho, tak jsem ho jen vypiloval a je 2mm mezera, nebojte. Muška bez krytu je zase výborná na opírání zbraně-neklouže to :-)
22.12.2017 08:53 vložil Zolo Lebo
To hledí nešlo shodit?
15.12.2017 23:17 vložil František Mlčoch
Ať slouží!
15.12.2017 08:43 vložil Petr Hruška
Vyhlídl jsem si ho letos v Lysé a konečně došetřil, tak že Meostar R1 šel z domu. Hlavní hlavní důvod změny je jemná nepřekrývající osnova s malinkou tečkou. Oproti Meoptě úplně jiný pohled na svět.Druhým dobrým důvodem pak nelineární světelná osnova jasná na den a v nočním režimu neoslňující. Navíc mám poprvé korekci paralaxy a je to fakt návykový, hlavně při velkým zvětšení. Už se nemohu dočkat sněhu a liščího skolení :-)
14.12.2017 15:25 vložil Roman Matouš
Pěkný to aby se zrzky začali třást.
12.12.2017 20:07 vložil Petr Tihelka
Pardon, popisku pod nadpisem jsem si všimnul až později.
12.12.2017 20:07 vložil Petr Tihelka
Steiner Nighthunter?

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.