17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Počátka
Počátka
vloženo: 14.11.2014 17:30
autor: vlastimil smutek

úlovky (svět)

Po roce v Rakouských alpách
Po roce v Rakouských alpách
vloženo: 23.10.2020 19:35
autor: Václav Bartoněk

trofeje

stříbrný a raritní-detail srnce
stříbrný a raritní-detail srnce
vloženo: 1.4.2012 00:18
autor: Zdeněk Urban

zvěř v přírodě

***
***
vloženo: 6.4.2016 19:59
autor: Václav Vašíček

zbraně

Stephen Grants Patent ,2
Stephen Grants Patent ,2
vloženo: 9.5.2013 21:29
autor: František Mlčoch

fotopast

**
**
vloženo: 30.1.2015 11:13
autor: Ladislav Mlynský

myslivecké umění

diana
diana
vloženo: 23.4.2018 12:05
autor: Ondřej Trlifaj
Statistika
  • 243651 fotek (14 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (14 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362847 hlasování fotek (51 dnes)
  • 57303 hlasování videí (1 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 10 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Kulové náboje 308 W

Dobrý den,
poradí někdo přesné označení nábojů. Koupil jsem kulovnici a tyto nájobe jsem dostal k ní ale nepoužívám je. Jedná se o výrobce lévá Winchester, pravá Norma. Jestli by měl někdo zájem tak je prodám. Lesu, lovu Zdar
vložil: Martin Dušek
vloženo: 15.9.2012 08:45
zobrazeno: 5333x
hodnocení: 1 hlasů



Komentáře:

30.9.2012 18:11 vložil Jiří Počtýnský
vlevo silvertip , vpravo na 100% Nosler - Partition . Výborná dvoujaderná střela - používám ji v kombinaci s nábojem Hirtenberger v gramáži 9,7g v ráži 308W.
16.9.2012 11:06 vložil Jan Přikryl
ten levy je stopro od winchstru silvertip...pouzival jsem ale nyni jiz nejsou k mani,paradni strelivo.lovil jsem srnci cernou i jeleni zver...u stejne znacky jsem zustal a presel na powerpoint a zustavam i nadale spokojen.ovsem na obrazku neni.power point ma jakoby mirne nariznuty plast strely.ten silvertip bych si nechal
15.9.2012 14:32 vložil Pavel Nezbeda
silvertip znám z 30-06. pokud to byl ten měkčí(ozn. CXP2)tak fungoval bezvadně, CXP3 už byl dost tvrdý, vhodný tak na jelení a dospělou černou zvěř, slabší zvěř většinou dost odbíhala, ale zase velmi šetrný..ale jak psal p. Hálek, bez krabičky už toto nezjistíte..Jinak Nosler Partition určitě lepší volba(odzkoušeno v 270W)
15.9.2012 14:32 vložil Pavel Nezbeda
silvertip znám z 30-06. pokud to byl ten měkčí(ozn. CXP2)tak fungoval bezvadně, CXP3 už byl dost tvrdý, vhodný tak na jelení a dospělou černou zvěř, slabší zvěř většinou dost odbíhala, ale zase velmi šetrný..ale jak psal p. Hálek, bez krabičky už toto nezjistíte..Jinak Nosler Partition určitě lepší volba(odzkoušeno v 270W)
15.9.2012 12:30 vložil Pavel Hruby
Silvertip,od Winchester,ta Norma vypadá na dvoujaderný Nosler Partition
15.9.2012 10:48 vložil Martin Hálek
Dokud se vyráběl Silvertip, střílel jsem je z 270 Win, byl jsem naprosto spokojený. Vyráběly se ve 4 druzích tvrdosti jádra, pokud nemáš krabičku, nezjistíš o jakou se jedná....
15.9.2012 09:32 vložil Martin Dušek
Děkuji. Znám pouze výrobce který je vyražen na nábojnici ale nic jiného tam není. Pane Nezbedo máte zkušenosti s těmito náboji? Děkuji
15.9.2012 09:09 vložil Pavel Nezbeda
a jestli je ten pravý od normy, tak těžko říct - mohl by to být Nosler partition
15.9.2012 09:07 vložil Pavel Nezbeda
vlevo silvertip, vpravo powerpoint...

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.