17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

dobrý štont
dobrý štont
vloženo: 13.1.2018 19:09
autor: martin z

úlovky (svět)

**
**
vloženo: 21.1.2015 12:07
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

detail
detail
vloženo: 2.1.2014 14:18
autor: Roman Dudek

zvěř v přírodě

V krmelcích si libují
V krmelcích si libují
vloženo: 12.2.2020 09:15
autor: Děda z lesa

zbraně

Moje zbraně
Moje zbraně
vloženo: 17.3.2017 06:43
autor: stalmi

fotopast

okolo polnoci-to je jeho čas.....
okolo polnoci-to je jeho čas.....
vloženo: 10.12.2019 13:23
autor: pali1

myslivecké umění

nuda..
nuda..
vloženo: 12.3.2014 17:44
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243680 fotek (13 dnes)
  • 8552 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (5 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761018 komentářů fotek (15 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363014 hlasování fotek (44 dnes)
  • 57304 hlasování videí (1 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

uloveno 25.9.ve 23:45

váha: 20 kg

zdravím všechny včera jsem střelil na sele zustalo v ohni ale zaráželo mně že bylo střeleno z druhé strany než jsem myslel hledal jsem ale nenašel ani kapku barvy nemít psa tak je vlese ještě dneska vubec jsem netušil že stojí dvě za sebou a to že jedno do prava a jedno do leva tak to vubec řišlo celkem 14 selat a ani jedna bachyně ???nasadil jsem psa a čekal blikací obojek jsem sledoval jak se pohybuje po louce nechal jsem ho i když jsem byl jistý že šlo na druhou stranu natočené do prava tak do prava ale byl to pravý opak sele našel za 1 minutu asi 170m střepinová rána na komoru je to rok starý pes je vidět že to má v sobě je to jeho 3 prase dvě na barvářském a jedno na volno krásná práce.moje 19 a 20 od dubna děkuji dianě
vložil: myslivec
vloženo: 26.9.2012 21:09
zobrazeno: 3769x
hodnocení: 15 hlasů



Komentáře:

31.10.2012 20:14 vložil Hana Štefaňáková
Gratuluji. Myslím, že to potěší a müsterland je vážně šikovnej. Můj taťka má jezevčíka a ve svých čtyřech měsících už byla v umělé noře. A to jsme se tam šli jenom podívat...
30.9.2012 08:35 vložil Zdenek Š v o m a
Lovu zdar! Šikovnej münsterland. :-)
27.9.2012 08:01 vložil myslivec
pro pana jaburka já věděl na co střílím ale byl jsem si jistej že střílím na prase natočené do prava ale že za ním bylo ještě jedno tak to jsem vubec neviděl a jestli si myslíte že jste dohledal všechno co jste střelil tak to je kec!!!!když jde jedno sele nebo 2 tatak se to dá uhlída ale když jich je 14 to už je moc tak hleddáte první který pěkně stojí a tohle jsem viděl nejasnějc jinej by ho zbalil a šel by domu kontrla je kontrola a od ted to budu dělat jen tak pes je od toho aby hledal je to radost .
27.9.2012 07:42 vložil Michael Brož
Lovu zdar!
27.9.2012 07:41 vložil 30-06
Lovci Lovu zdar! Nerozumím panu Jabůrkovi. Jak jste přišel na to, že střílel a neví na co?
27.9.2012 00:05 vložil Jindřich Kempný
Lovu zdar, takovej bonus potěší ;-)
26.9.2012 22:50 vložil Miroslav Jabůrek
Zajímalo by mě, jak může někdo vystřelit, když neví na co? Spíš to byl úmysl ne? Jinak "Lovu zdar"
26.9.2012 21:32 vložil myslivec
lovu dík
26.9.2012 21:24 vložil Václav Cibulka
Gratuluji, Lovu zdar !!!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.