17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Svatebni cesta
Svatebni cesta
vloženo: 10.10.2020 09:03
autor: Milan Dejda

úlovky (svět)

Kyrgyzstán 2018
Kyrgyzstán 2018
vloženo: 18.3.2019 22:34
autor: Petr Korbel

trofeje

pan srnec
pan srnec
vloženo: 3.3.2012 13:53
autor: luděk skácel

zvěř v přírodě

Je trochu vidět
Je trochu vidět
vloženo: 14.1.2020 09:02
autor: Děda z lesa

zbraně

"Pažba pro Barona von Grünbach"
"Pažba pro Barona von Grünbach"
vloženo: 5.1.2018 08:04
autor: jirka krbeček

fotopast

...
...
vloženo: 5.3.2013 16:15
autor: Josef Cimerman

myslivecké umění

Glejt na krále honu
Glejt na krále honu
vloženo: 12.11.2017 08:23
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243680 fotek (13 dnes)
  • 8552 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (5 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761018 komentářů fotek (15 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363014 hlasování fotek (44 dnes)
  • 57304 hlasování videí (1 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 7 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Skvělýýýý !!!

Po 3km ťapání...
vložil: Andrea
vloženo: 29.1.2013 17:25
zobrazeno: 2305x
hodnocení: 5 hlasů



Komentáře:

20.2.2013 17:36 vložil Jiří Lengyel,starší
No,tohle by mě taky pořádně na.....!
30.1.2013 20:41 vložil Andrea
No jo Gabriel a Sokol si zase notují.... :o))))
30.1.2013 12:41 vložil Lukáš Pantlík
Lepší kombajn na skalku než do auta :-D
30.1.2013 09:58 vložil Andrea
Lukáši, to už tady taky bylo a taky kdyř se ti to vysype do skalky, mezi kameny a na jaře abych si zvala kombajn...:o)))
30.1.2013 09:43 vložil rene gabriel
No skoro,přece ce nebudu někoho doprošovat,jsem velká holka,kdyš to nebude hned tak si to zařídím sama.No a tak to dopadá.
30.1.2013 09:41 vložil Lukáš Pantlík
To máš pořád lepší, než když se Ti to vysype v autě a dostane se to všude :))))
30.1.2013 07:36 vložil Martin Sokol
Přesně vím jak to určitě bylo: Ty ses nabídl ,,Anďo, já ti to tám odvezu autem'' A andrea na to ,,Néé, mám přece nohy a saňe!Umím to sama!!!'' Tak co?bylo to tak nějak?? :DDDD
30.1.2013 07:35 vložil Martin Sokol
Znám znám :)
29.1.2013 20:45 vložil josef stoklasa
to nesypeš na krmelišti!teren je zrádný ale krásný!
29.1.2013 20:14 vložil rene gabriel
Kdyš má někdo vlastní rozum a tvrdou hlavu,tak to potom nemůže jinak dopadnout,že?:-DDMarťas,však ji znáš.:-D
29.1.2013 19:51 vložil Zdenek Š v o m a
Však oni si to zvířátka najdou i tady :-)
29.1.2013 18:55 vložil Martin Augustin
Jo to znám sáňky jsou strašný potvory a rádi se převracejí.
29.1.2013 18:34 vložil Miroslav Novak
To nasere běž se ožrat.
29.1.2013 18:34 vložil Miroslav Novak
Tom nasere běž se ožrat.
29.1.2013 18:02 vložil Andrea
Tak joooo kámo... máš u mě černej puntík a pamatuj MAŽU TĚ!!! :o))) a co se týče těch holubů - 2013 já já já jenom já, stejně bys nic netrefil!
29.1.2013 17:57 vložil Martin Sokol
Žádná smůla!!Jen ať si zahraje na holuby z popelky, jí to určitě prospějě, žejo :DD
29.1.2013 17:38 vložil Martin Sokol
:D :D a mi něco mluv...Raděj to dovez k nám :D
29.1.2013 17:37 vložil Lukáš Turecký
To je smůla :-)

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.