17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Můj loňský bronz
Můj loňský bronz
vloženo: 23.3.2020 22:03
autor: Petr Kostka

úlovky (svět)

Medvěd z Azerbajdžánu
Medvěd z Azerbajdžánu
vloženo: 1.5.2016 08:23
autor: Radek

trofeje

Exkurze Maďarsko 2007
Exkurze Maďarsko 2007
vloženo: 17.2.2020 09:01
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

***
***
vloženo: 4.1.2018 16:29
autor: Daniela Badayová

zbraně

Nůž vyrobený tátovi k narozeninám
Nůž vyrobený tátovi k narozeninám
vloženo: 22.7.2015 15:57
autor: Milan Stýblo

fotopast

Žeby rys ?
Žeby rys ?
vloženo: 7.2.2013 06:24
autor: mirojevo

myslivecké umění

.F.
.F.
vloženo: 21.1.2013 17:19
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243645 fotek (8 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760979 komentářů fotek (8 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362827 hlasování fotek (31 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39913 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

???

Těch otazníků je tam více...
vložil: Zdeněk Šváb
vloženo: 19.12.2015 22:53
zobrazeno: 4937x
hodnocení: 2 hlasů



Komentáře:

22.12.2015 07:50 vložil Roman Hlávka
Stáhnout cizí fotku, upravit ji v PC (jakkoliv), a pak ji sem opět vložit - to je tedy síla.
21.12.2015 06:27 vložil Zdeněk Šváb
Lovu zdar patří Petrovi!!!
21.12.2015 06:23 vložil Zdeněk Šváb
Libore, já jen opravoval kvalitu fotky, aby bylo vidět, co kolega ulovil. S plombou nemám nic společného!!! A Karel myslivec má pravdu. Proto Pavlovi dodatečně Lovu zdar! Zdeněk
20.12.2015 21:46 vložil Karel myslivec
Tak kluk střelí svůj druhý kus v životě. Celej šťastnej sem dá fotku aby se pochlubil a místo aby ste mu jako kolegové popřáli upřímné Lovu zdar, tak se řeší jak a čím je to střelený a kde má plombu. Pane Vrubel Lovu zdar a nenechte si kazit radost!!!
20.12.2015 21:13 vložil kunst libor
Hold někde to funguje jinak a maji svá pravidla.....nechtěl bych být u švábů......ani plomby nedavají....všechno jde do háje...naši tátové by se museli stydět.
20.12.2015 18:37 vložil Zdeněk Šváb
omluva za zkomolené jméno pane Vrubel. Zdeněk
20.12.2015 18:35 vložil Zdeněk Šváb
Je jasné, že lovil pan Petr Vrábel. Máme vkládat fota " nejlepší kvality, správně otočená apod". A pokud se to někomu nepodaří, tak se snažím chybu napravit. Viz. fotky s nadpisem "omluva".
20.12.2015 17:53 vložil Aleš Pastorek
Lovu Zdar! Tak teď jsem z toho blázen. Kdo střílel tento kus holé srnčí? Byl to Zdeněk Šváb nebo Petr Vrubel. Asi si sedím na vedení.
20.12.2015 17:04 vložil Jan Sobol
Stíleno kulobrokem kule plus slug do 30 metrů, radši zmáčknul oba kohoutky zároven v té lovecké třesanici.
20.12.2015 15:54 vložil Zdeněk Šváb
Jirko, asi jsi mne nepochopil.Tato fotka je jen na PC mnou upravená fotka předešlá - černý rámeček- Petra Vrubela. Dál komentovat nebudu....
20.12.2015 14:10 vložil Jiří Zábran
Nás se neptej nebo polož jasnou otázku ,srnčí, výstřelová rána jako z děla, fotka asi z telefonu nic moc.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.