17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Ukončení zimní sezóny 2018/19
Ukončení zimní sezóny 2018/19
vloženo: 3.3.2019 19:32
autor: Josef Pouk

úlovky (svět)

Ruja 2020
Ruja 2020
vloženo: 2.10.2020 06:25
autor: NH

trofeje

Kamarádův životní k jubileu
Kamarádův životní k jubileu
vloženo: 1.11.2017 08:56
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

Černá zvěř
Černá zvěř
vloženo: 24.1.2018 06:28
autor: Josef Vršan

zbraně

Brno Effect - úprava pažby
Brno Effect - úprava pažby
vloženo: 1.5.2018 07:34
autor: jirka krbeček

fotopast

Na újedi 3
Na újedi 3
vloženo: 26.10.2017 19:13
autor: Jiří Netík

myslivecké umění

farbiarka
farbiarka
vloženo: 31.3.2013 13:47
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243704 fotek (10 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (6 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761030 komentářů fotek (5 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363186 hlasování fotek (109 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 9 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Můj životní úlovek...:-)

vložil: Petr Kříž
vloženo: 15.12.2011 22:54
zobrazeno: 3945x
hodnocení: 19 hlasů



Komentáře:

25.12.2011 13:08 vložil Petr Tesař
Do lesíčka na čekanou šel mladý myslivec měla ho ráda dívenka která šla za ním do lesa, tmavýho měsíček svítil na cestu když za ním kráčela...
19.12.2011 09:59 vložil J. Král
Trestuhodný lov vysoce chovné zvěře!!!! Filipe Pětivl. ty jsi jak ten co tvrdil že chlapům by ve vsi stačila pouze jedna ženská :-)))))
16.12.2011 22:32 vložil Lesáček
Tak přeju Lovu zdar k ulovení Tvého prvního kusu(laňky) vysoké zvěře :o)
16.12.2011 18:12 vložil René Hlaváč
Jo jo kluci už tu zase řádí,asi nám všem chce spříjemnit ty svátky vánoční a konec roku.To se zase něco dovíme!!! :-)))
16.12.2011 14:49 vložil Miroslav Novak
Hurvajs ti jsi nenormalní,nekulturní hovado.
16.12.2011 14:18 vložil Filip Pětivlas
A jejda. Návrat zlého Břéti :-(
16.12.2011 12:16 vložil Petr Kříž
Přesně tak, dokud jsem ozbrojen tak nepůjčim! :-D Dokonce jsem se přesvědčil že i pejsek mi jí dobře hlídá :-)
16.12.2011 12:05 vložil Filip Pětivlas
:)
16.12.2011 11:56 vložil Milda Hájek
Nooo,jen abys pak neležel vedle těch zajíců Pětivlase :o)))
16.12.2011 11:43 vložil Petr Kopf
Lovu zdar. Tři věci se nepůjčujou. Fajfka, flinta a ženská.
16.12.2011 11:29 vložil Filip Pětivlas
Holka není čokoláda, z tý neubyde..
16.12.2011 11:22 vložil Lucie Veselá
nene, lovec se nedělí, ani nepůjčuje! :-)
16.12.2011 11:12 vložil Josef Novák
Na co sestru? Petr určitě není sobecký a zastává heslo - Je lepší, když se rozdělíš :)
16.12.2011 11:01 vložil Petr Kříž
Lovcův dík:-D chlapi položení úlovnku se v tomto případě často mění...:-)) a ano Erčo pejsek jako vždy moc pomohl:-)
16.12.2011 08:56 vložil Erika Doležalová
:-))) Tak to Lovu zdar :-) Pejsek dohledával? :-)))
16.12.2011 08:26 vložil Milda Hájek
Tak,lovu,lesu,...ložnici,kuchyni...4xzdar ...tak to tu ještě nebylo:o)))
16.12.2011 05:44 vložil Josef Vršan
Tak ať Vám to dlouho vydrží
15.12.2011 23:40 vložil Petr Pořádek ml.
Lovu zdar! :-)) Takové úlovky je třeba pokládat zásadně na lopatky :-))
15.12.2011 23:36 vložil Filip Pětivlas
Naprosto nesmyslné položení úlovku. když neee na pravý bok, tak alespoň na záda :-). Lovu zdar!
15.12.2011 23:18 vložil Jiří Malý
Přeji lovu zdar,pěkná slečna,nemá ještě sestru?jinak hodně štěstí ať Vám to vydrží.
15.12.2011 23:12 vložil Honza 7x64
Lovu zdar!- pěkná laňka:D

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.