17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

odlov muflona v naší honitbě
odlov muflona v naší honitbě
vloženo: 4.9.2014 13:04
autor: Jiří Kejkrt

úlovky (svět)

Dnes ráno " LOVU ZDAR "
Dnes ráno " LOVU ZDAR "
vloženo: 24.4.2019 10:42
autor: Michal / admin /

trofeje

ÚLOVKY SEZONY 2017
ÚLOVKY SEZONY 2017
vloženo: 15.1.2018 11:19
autor: Petr Waclawek

zvěř v přírodě

Zatoulané
Zatoulané
vloženo: 2.11.2017 09:01
autor: Děda z lesa

zbraně

Mistrovské dílo z Brna
Mistrovské dílo z Brna
vloženo: 5.3.2014 00:22
autor: Andrej Mrlian

fotopast

čuník
čuník
vloženo: 8.6.2013 08:13
autor: micinka

myslivecké umění

ŕŕŕŕ...
ŕŕŕŕ...
vloženo: 7.4.2013 18:11
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243680 fotek (0 dnes)
  • 8552 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761021 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363043 hlasování fotek (0 dnes)
  • 57304 hlasování videí (0 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 0 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Lončák 90kg

Přidávám lonskou fotku 15.12.2010 pro p. Dontáka kterou kritizoval ohledně sekáče a jak je jednoduché střelit takové prase v době chruti.Pro lepší pocit jsem jí vymazal.A ejhle o rok později se nám to obrátilo!Némám důvod k napadání,ale k zamyšlení proč to napíše a sám sundá ještě větší!Připadá mě že jsem chodí čím dál tím méně lidí těch dobří....
vložil: PRÁŠIL FRANTIŠEK
vloženo: 16.12.2011 20:24
zobrazeno: 4424x
hodnocení: 26 hlasů



Komentáře:

18.12.2011 17:44 vložil Michael Brož
Lovu zdar!
17.12.2011 23:05 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
17.12.2011 15:30 vložil Pavel Vejvodič
Přeji LOVU ZDAR.
17.12.2011 15:29 vložil Josef Vršan
Pane Lukeš, ano asi jste to špatně přečetl,nebo pochopil, já píši, že zvěř je ulovená v době lovu, má poslední hryz, lovec úlomek, akorát zvěř mohla být "více na pravém boku". Dle mne tedy vše jak má být. Je přece samozřejmé, že co se týče hmotnosti, tak jinou váhu bude mít zvěř žijící převážně v lese, a jinou zvěř která celé léto žije někde v kukuřičném lánu.
17.12.2011 09:28 vložil Kuba
LOVU ZDAR. šikula
17.12.2011 09:02 vložil Milan Lukeš
Však na fotce zvěř má poslední hryz a lovec úlomek na pravé straně...nebo snad ne?
17.12.2011 06:30 vložil Josef Vršan
Lovu zdar - dá se věřit tomu, že p.Prášil zažil to co popisuje, ale zvěř lovena v době lovu,má poslední hryz, lovec má úlomek, prezentace dobrá, určitě lepší než někde na betonu, jediná malá připomínka, že mohla ležet na pravém boku trochu více . Já bych fotku nemazal, spíše přeji další lovecké úspěchy Lovu a lesu zdar.
17.12.2011 00:48 vložil MS
Lovu Zdar...!!! Podle mě tenhle človek není myslivec, který chodí do přírody a sem tam už s tou zvěří něco zažil. Protože jinak by tyhle komentáře nikdy nemohl napsat... Ještě jedno Lovu Franto...!!!
16.12.2011 22:14 vložil František Mlčoch
Lovu Zdar!!!
16.12.2011 22:09 vložil Daniel Donaťák
Zato tvé jméno je ryze české :-))
16.12.2011 21:59 vložil Walter Neumann
Doňatáku, ty jsi jen prostě germánská píča co tady útočí na poctivý český myslivce..chytni se za rypák!..jináč Lovu Zdar..pěkněj kousek :-)
16.12.2011 21:35 vložil René Hlaváč
Ještě jednou LOVU ZDAR!!!
16.12.2011 21:09 vložil PRÁŠIL FRANTIŠEK
Bohužel píšou jen pravdu!Já mám svědomí čísté a že jsem ji smazal,tak jen proto aby se mi lépe spalo!Nemám k tomu více co dodat,ale jen že na každého se dostane.
16.12.2011 21:01 vložil Daniel Donaťák
Vidím, že vosy už začínají sedat na lep. :-)
16.12.2011 21:01 vložil Daniel Donaťák
Ten kdo smaže fotku kvůli komentářům,nemá dle mého názoru čisté svědomí. Teď tady můžeš vkládat fotek třeba i sto,ale pokud tam nebude komentář s mým pravým jménem, můžu to považovat za lež a výmysl. Psal jsem ti, ať mi pošleš odkaz na fotku, kde je můj komentář. Toto není odkaz,toto je nová fotka, kterou vidím poprvé.
16.12.2011 21:00 vložil Daniel Donaťák
Ten kdo smaže fotku kvůli komentářům,nemá dle mého názoru čisté svědomí. Teď tady můžeš vkládat fotek třeba i sto,ale pokud tam nebude komentář s mým pravým jménem, můžu to považovat za lež a výmysl. Psal jsem ti, ať mi pošleš odkaz na fotku, kde je můj komentář. Toto není odkaz,toto je nová fotka, kterou vidím poprvé.
16.12.2011 20:57 vložil vlastimil mencl
Lovu zdar. Jojo může se pan D.D. chytit za nos.
16.12.2011 20:51 vložil PRÁŠIL FRANTIŠEK
Děkují Mrtine, člověk se chce podělit o nějakou tu fotku co jsem dá a odezva je pak taková!Já to zase beru s nadhledem a v pohodě...
16.12.2011 20:49 vložil Lukáš Janeček
Práve kvôli taky , ktorý vidia chyby druhých ale na seba sa nepozrú. Strelcovi gratulujem LOVU ZDAR !!!
16.12.2011 20:39 vložil Tónek
Lovu zdar Franto. A pamatuj že D.D. je prostě D.D. a kevšemu má teď i auto už:-))))

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.