17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Když vás má Diana ráda!
Když vás má Diana ráda!
vloženo: 7.12.2020 10:47
autor: Karel Štěrba

úlovky (svět)

Magadan 2012
Magadan 2012
vloženo: 16.1.2013 17:58
autor: Sláva Dolníček

trofeje

Pan Zub
Pan Zub
vloženo: 2.4.2018 19:13
autor: punťacák

zvěř v přírodě

"Horal"
"Horal"
vloženo: 17.2.2014 19:13
autor: Svatopluk Šedivý

zbraně

Nůž vyrobený tátovi k narozeninám
Nůž vyrobený tátovi k narozeninám
vloženo: 22.7.2015 15:57
autor: Milan Stýblo

fotopast

..tady hlídám já..
..tady hlídám já..
vloženo: 10.8.2016 18:19
autor: Jaroslav Richter

myslivecké umění

srnčie
srnčie
vloženo: 12.3.2017 19:01
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243645 fotek (8 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760980 komentářů fotek (9 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362829 hlasování fotek (33 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39913 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 12 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Mladý kolega se večer činil.

váha: 61 kg

Večerní čekaná na průseku slunečnice,kde našemu mladému trubačovi Petru Doškářovi chodili divočáci a on měl štěstí.Podařilo se mu ulovit lončačku a dvě selata.
Já dělám jen tahače a pořizuji fotodokumentaci.Lovu zdar.
vložil: Milan Ječný
vloženo: 14.9.2012 23:21
zobrazeno: 4217x
hodnocení: 31 hlasů



Komentáře:

18.9.2012 21:54 vložil Miroslav Franěk
Lovu zdar!Mládí vpřed!!Jen tak se sníží vysoké stavy divočáků.Vidím Milane ,že máš vedle sebe zdatného lovce černé zvěře!
17.9.2012 08:13 vložil H.J.
Lovu zdar, dobrá práce!
17.9.2012 08:08 vložil Jaroslav Vlosovský
Pětře dodatečně lovu zdar.Pěkné foto.
16.9.2012 15:20 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
16.9.2012 14:01 vložil bohuslav šeda
Jen tak dál pěkně v klidu lov ,je to lepší jak poraněná zvěř z naháněk Lovu Zdar.
16.9.2012 10:46 vložil František Havran
Lovu zdar... Tomáši, jen díky své slušnosti Ti nenapíšu, co si myslím o Tvém komentáři. Jestli máš komplex z toho, že někdo loví, tak něchoď na tyhle stránky. Je to opravdu ubohé, zbytečně a nemístně kazit někomu radost z ulovení více kusů, zvláště zvěře černé...
16.9.2012 10:19 vložil Jakub Rybár
Milane pěkná fotka, Petře velké Lovu zdar, Tomáši-ten komentář je nemístný!
16.9.2012 00:42 vložil Petr Doškář
Pane ŠVOMA a ABRAHÁMEK : lovil jsem na průseku z jednoho místa v rozmezí cca 10 minut. Mám radost z toho úlovku a tak mi vaše věta typu že jsem masař připadá jako závist a nebo nemístná poznámka. Když zvěř vyleze na dobrou vzdálenost a umožní dobrou ránu, tak lovím. Přátele Lovu dík :)
15.9.2012 21:03 vložil Zbyněk Oliva
Lovu zdar!!!
15.9.2012 12:24 vložil Kamil Plíšek
"Lovu zdar!"
15.9.2012 11:49 vložil Aleš Frančák
lovu zdar Když se daří tak se daří!!!
15.9.2012 11:00 vložil Michael Brož
Lovu zdar!
15.9.2012 10:44 vložil Milan Jirmann
Když se daří, tak se daří. LOVU ZDAR!!!
15.9.2012 10:33 vložil Jiří Lengyel,starší
1***
15.9.2012 09:07 vložil Lubomír Prokeš
Lovu zdar Petře!!! Milanovi 1**** za pomoc a dokumentaci.
15.9.2012 08:11 vložil Tomáš Abrahámek
Lovu zdar..taktéž po ráně slézám a jdu domů,jinak to zavání masařinou,ale každého věc.
15.9.2012 07:53 vložil Miroslav Novak
Lovu zdar...Pane Švoma,ja po raně zustavam sedět ještě tak pul hodiny,a kolikrat semi to vyplatilo.
15.9.2012 06:45 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
15.9.2012 06:17 vložil Zdenek Š v o m a
Lovu zdar!Já po ráně automaticky slézám z posedu a jdu domů... Asi změním návyky :-)
15.9.2012 01:23 vložil ladislavkohousek
Péťo lovu zdar.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.