17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

V sobotu 7.2.2015 se nám povedlo ulovit 15 ks
V sobotu 7.2.2015 se nám povedlo ulovit 15 ks
vloženo: 10.2.2015 12:10
autor: Bohuslav Kozák

úlovky (svět)

Kamčatka 2018
Kamčatka 2018
vloženo: 13.11.2018 20:53
autor: Jiří Ondrejkovič

trofeje

Kmotřičky  ...+1
Kmotřičky ...+1
vloženo: 23.2.2012 21:53
autor: Vít Hlavica

zvěř v přírodě

 studí to !
studí to !
vloženo: 26.1.2013 17:02
autor: Vít Hlavica

zbraně

Nůž - damašek a paroh
Nůž - damašek a paroh
vloženo: 3.8.2016 12:49
autor: Karel Obrtál

fotopast

rys
rys
vloženo: 8.11.2016 18:15
autor: Radek Kordač

myslivecké umění

*
*
vloženo: 15.7.2016 20:17
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243702 fotek (8 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (4 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761028 komentářů fotek (3 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363181 hlasování fotek (104 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 9 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Černá skládka v lese

Neznámí vandalové shodili odpad přímo na lesní cestu.Chtělo by to skryté fotopasti a fotografiemi tyto lotry usvědčit.
vložil: Miroslav Franěk
vloženo: 24.7.2016 09:28
zobrazeno: 2205x
hodnocení: 7 hlasů



Komentáře:

26.7.2016 05:57 vložil Jaroslav Novotný
To máš pravdu,tenhle rozsudek je nutno vykonat bez jediného svědka,aby na tebe nemohl.Potom je to tvrzení proti tvrzení a nic ti nedokáže.
26.7.2016 01:27 vložil Karel Kolář
Chamraď nízká je to!!
25.7.2016 21:05 vložil Vladimír Koštejn
Jaroslave to jako jo.To by bylo dobrý.Dat těm co dělají bordel v přírodě pořádně přes dršku.Ale když mu jí dáte.Tak on na vás potom podá obvinění.Z napadení a ublížení na zdraví.A potom bude soud.A potom odnětí svobody.Potom by tam bylo hodně myslivců.Který by byli ve vězení.A seděli.A neseděli by na posedu.Nebo na kazatelně.V přírodě.÷)
25.7.2016 18:07 vložil Jaroslav Novotný
Vladimíre,tady žádná pokuta nepomůže.Jedině chytit při činu,rozbít mu hubu na mlachotu a táhni to uklidit.Nic jinýho na tyhle debily neplatí.Když mu dáš pokutu,tak to udělá za 2 dny znova jinde.
25.7.2016 11:34 vložil Štěpánka Hanousková
...jak to nejsou lidi, to jsou právě lidé co to dělají. Zvíře takový bordel nedělá. Nechápu to? V každém městě je sběrna odpadu a zdarma. Že se jim to chce vozit někam k lesu a riskovat, že je někdo uvidí.
24.7.2016 16:28 vložil marie stanikova
...dnes ochrana osobnosti a je potom špatný ten ,kdo žaloval..dnes jsme také uklidili z lesa menší odpad,,za to,že nám lesík vydal další borůvky..
24.7.2016 13:03 vložil Antonín Polách
Jenže v dnešní době se takové focení může obrátit vyšším postihem pro toho kdo to myslel dobře,než pro ty co bordel udělali.
24.7.2016 13:01 vložil Vladimír Grande
Okamžitě pověsit za koule. Jináč se nepoučí !!!
24.7.2016 12:57 vložil Vladimír Koštejn
Ty co dělají.Ten nepořádek v přírodě.By chtělo nafotit.Chytit.A dát jim taky pokutu.Ale takovou která bude z peněz co berou.Třeba z výplaty.Ze zaměstnání.Zjistit kde a u koho pracují.Ti co dělají v přírodě nepořádek.A s majiteli firmy to probrat.Ukázat mu fotky.Z podpory by to taky určitě šlo.Potom by ten nepořádek v přírodě nebyl.To by byla paráda.A čistá příroda.÷)
24.7.2016 10:14 vložil Jindřiška Padalíková
To nejsou lidi !!!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.