17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Otcův k 72 narozeninám
Otcův k 72 narozeninám
vloženo: 6.2.2012 10:54
autor: Miloš Kučera

úlovky (svět)

Dnes ráno " LOVU ZDAR "
Dnes ráno " LOVU ZDAR "
vloženo: 24.4.2019 10:42
autor: Michal / admin /

trofeje

Rarita
Rarita
vloženo: 13.9.2016 15:14
autor: Martin Kronus

zvěř v přírodě

Že by chrutí ?
Že by chrutí ?
vloženo: 6.2.2015 08:50
autor: Děda z lesa

zbraně

Něco ze sbírky.
Něco ze sbírky.
vloženo: 14.3.2017 10:50
autor: Ivan Nožička

fotopast

...
...
vloženo: 6.10.2019 08:36
autor: Miroslav Svoboda

myslivecké umění

darček pre kamoša..
darček pre kamoša..
vloženo: 3.2.2016 16:29
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243655 fotek (4 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362866 hlasování fotek (4 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 1 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Pokračování včerejšího norování.

Dnes bylo dokončeno vykopání liščat.Nora byla za kotlem tak úzká.že se tam pes nedostal.Bylo vytáhnuto 5 liščat.Obavy ze sesuvu zeminy jsme neměli,přál bych vám vidět material kterým bylo kopání vedeno.Dane,nemusíš mít obavy,kopání bylo domluveno se zemědělci,majitelé jsou myslivci a jsou hlavně ROZUMNÍ.Při kopání bylo poničeno 2 metry čtvereční osetého máku a vše bylo uvedeno do původního stavu.
vložil: Milan Ječný
vloženo: 14.4.2011 20:04
zobrazeno: 2648x
hodnocení: 23 hlasů



Komentáře:

16.4.2011 20:52 vložil Michal7
Omlouvám se. Všechna čest :-)
15.4.2011 19:56 vložil xy
Parádní práce. Vše se nechá většinou na poli opravit, chce to jen vůli se dohodnout.Možná horší, kdyby do toho později vjelo kolo zemědělského stroje a došlo k poškození.V posledních letech se u nás několikrát takhle v poli zabydlel jezevec.
15.4.2011 19:53 vložil Vít Kovář
gratuluji k úspěšnému dokončení norování. pro Jirku Hanyse,nevím co je na té vodě špatného, 8 liščat bylo v pohodě vytaženo během pár vteřin,všechna živá a žijí dodnes u kamarádů myslivců.
15.4.2011 16:12 vložil Petr Doškář
Velmi dobrá práce! Teď budeme mít v revíru chvíli klid :)
15.4.2011 10:32 vložil badger
No tak D.D.kdepak jsi? Chlapci to dali do pořádku tak už můžeš klidně spát. Doufám, že jsi si fotku uložil do svého PC, jak máš ve zvyku. A česká myslivost, do....háje...půjde, ale rozhodně ne pro tohle.
15.4.2011 08:31 vložil Vojtěch Louda
dobrá práce...přeji mnoho dalších úspěchů při norování
14.4.2011 23:45 vložil František Mlčoch
Dobrá práce!!!!
14.4.2011 23:02 vložil Michal Tůma
Klobouk dolů kluci.
14.4.2011 21:29 vložil Milan Ječný
Tento snímek jsem dal pro ty známé pochybovače,aby si nemysleli,že necháme na poli bordel.Norování zdar.
14.4.2011 21:12 vložil Petr Samek
Tak chlapci, tady ještě norujete, nebo už jste šli na pivo? No ale zasloužili jste si ho, to se musí uznat !
14.4.2011 20:16 vložil jirka hanys
Klobouk dolů.
14.4.2011 20:10 vložil Jaroslav Novák
Milane obdivuji vaši práci,s vlastníkem pozemku jste za dobře,co víc si přát.Klasické norování s dobrým výsledkem a hlavně zase něco užitečného pro drobnou zvěř.Takových zapálených už není mnoho.Lovu zdar!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.