17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Liška
Liška
vloženo: 18.1.2015 06:44
autor: Josef Vršan

úlovky (svět)

sibiř
sibiř
vloženo: 29.9.2015 21:28
autor: František Strnad

trofeje

Rarita k pětačtyřicatinám
Rarita k pětačtyřicatinám
vloženo: 1.10.2016 12:47
autor: Stanislav Schaffer

zvěř v přírodě

...pozor !
...pozor !
vloženo: 4.6.2013 17:23
autor: Vít Hlavica

zbraně

PRO RADOST.
PRO RADOST.
vloženo: 3.12.2018 03:02
autor: Jaroslav Vlosovský

fotopast

Žeby rys ?
Žeby rys ?
vloženo: 7.2.2013 06:24
autor: mirojevo

myslivecké umění

Autor neznámý I.
Autor neznámý I.
vloženo: 14.1.2017 13:48
autor: Jindřiška Padalíková
Statistika
  • 243686 fotek (6 dnes)
  • 8553 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761022 komentářů fotek (1 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363054 hlasování fotek (11 dnes)
  • 57304 hlasování videí (0 dnes)
  • 39916 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 9 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

jelen 2

vložil: Martin Gebrt
vloženo: 18.7.2015 10:44
zobrazeno: 2293x
hodnocení: 9 hlasů



Komentáře:

22.7.2015 01:12 vložil Jiří Wenzl
Taková volnost je diskutabilní...To kdyby mně nasadili takovou "ohlávku", tak už bych se volný necítil.
21.7.2015 13:57 vložil Jiří Wenzl
Samozřejmě, že moje poznámka byla myšlena jako nadsázka - koho by pak takto "kontrolovaná" myslivost bavila? Jako milovník jelení zvěře ovšem raději obdivuji "divokého" krále našich lesů, jejíž trofej je odrazem úživnostní prostředí a místního genofondu, než polokrotký produkt praktického využití nejnovějších vědeckých poznatků a intenzívní péče.
21.7.2015 13:22 vložil Karel myslivec
Dobří jeleni. Pane Wenzl, ve vší úctě, myslim si že myslivost bude taková jakou si ji uděláme. A osobně si myslím že je lepší minerální doplněk než hromada plesnive silaze a GPS než prijit o psa. Hlavu vzhůru!
20.7.2015 23:55 vložil Jan Horáček
Myslím, že to tak nebude, Jirko...(Wenzle, Lengyele) :-)
20.7.2015 15:00 vložil Martin Gebrt
Zdravím,jelen(cca 12 let) je z volnosti a pouze na zimu je v oboře.Projekt je "Telemetrie Jelena evropského v Krkonošském NP"(GPS neslouží k lovu), ale mapu nenajdete. Další foto jelena najdete ve starších foto/fotopast nebo shozy.
19.7.2015 20:42 vložil Jiří Lengyel,starší
Jiří W.má Bohužel pravdu.....
19.7.2015 13:33 vložil Jiří Kejkrt
To tak není,autor fotografie by ve stručnosti mohl popsat tento výzkum říci jak se třeba tento jmenuje a kde se podíváme na jeho mapu pohybu dnes už na tom není nic tajného.
18.7.2015 16:27 vložil Jiří Wenzl
Tak nějak si představuju chov jelení zvěře v budoucnu... maximální kontrola, minerálie pro ideální vývin trofeje, na lov se bude chodit bez psa, jen s přístrojem GPS. Neštěstím bude neobratná rána do vysílače v obojku, pak se bude muset zmatený lovec rozvzpomenout, jak že se to lovívalo postaru.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.