17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Srnec 2007
Srnec 2007
vloženo: 10.2.2014 18:05
autor: Michal / admin /

úlovky (svět)

Barevná Kanada
Barevná Kanada
vloženo: 23.2.2015 08:08
autor: Děda z lesa

trofeje

Můj životní srnec
Můj životní srnec
vloženo: 15.5.2012 21:53
autor: Antonín Trubačík

zvěř v přírodě

Selátka
Selátka
vloženo: 22.3.2019 08:24
autor: Děda z lesa

zbraně

Moje zbraně
Moje zbraně
vloženo: 17.3.2017 06:43
autor: stalmi

fotopast

niekoľko fotiek z rána.....3
niekoľko fotiek z rána.....3
vloženo: 9.12.2019 11:54
autor: pali1

myslivecké umění

v tráve...
v tráve...
vloženo: 1.7.2016 13:10
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243686 fotek (6 dnes)
  • 8553 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761025 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363073 hlasování fotek (30 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 7 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

jelen sika - Líšťany

Tak dneska jsem poprvé měla strach .... sedím si sedím pod stromem a tenhle playboy přijde z nečekané strany z podkopce.... říkám si...chlapče tebe musím dostat .... pomalu si stoupám...namířím a pal...hihihihi..ne .....mířím a on se rozhodl jít blíž... kouká na mě,já ne něj a jde stále blíž a blíž....stojím a koukám kde je nejblíž nejnižší strom .... super...jde stále blíž a já jen cvakám a cvakám...říkám si,kdo to vydrží dýl ...začal kroutit hlavou ,tak se ohlížím abych nezakopla o větev při úprku....jde blíž a mě už tak buší srdce že se raději zastavil .... na pár sekund... zase jde blíž a já mu říkám,hele fešáku já jsem už postarší kus,otoč se a jdi raději za těma svejma holkama .... asi mi nerozuměl páč se blížil a blížil....tak jsem přestala cvakat a raději jsem se pohnula a zamlaskala na něj....konečně byl tak blízko,že konečně viděl,že tak starý kus jako já nemá cenu ???? ---- no,bušilo mi srdce ještě dlouho...ale děkuji ti fešáku za zážitek
vložil: Olga Havlíčková
vloženo: 31.10.2020 16:40
zobrazeno: 2950x
hodnocení: 32 hlasů



Komentáře:

2.11.2020 06:32 vložil Jiří Kindl
1***
1.11.2020 20:35 vložil Petr Novák
Obora?
1.11.2020 16:37 vložil jelen58
Tak to nemá chybu,velká 1***
1.11.2020 15:25 vložil Vlasta Szo"keová
1***
1.11.2020 08:12 vložil Josef Balat
1***
1.11.2020 07:34 vložil Drahoš Hikl
Skvělý zážitek i fotka.
31.10.2020 22:11 vložil Veronika Vaňatková
HUSTÝ !!! :-))) Je krásnej. 1111
31.10.2020 22:02 vložil jiri rajs
11111On věděl, že mu neublížíte a proto šel blíž k Vám aby si Vás lépe prohlédl. Ostatním pak bude vyprávět,že lidi přeci nejsou všichni zlí.
31.10.2020 20:35 vložil Radek Dlouhý
1*
31.10.2020 20:10 vložil marie stanikova
ke mě se blížil jenom srnec a stačilo mi to
31.10.2020 18:51 vložil Jindřiška Padalíková
Hezké!!!
31.10.2020 18:42 vložil Jiří Netík
1****
31.10.2020 18:08 vložil Václav Říha
,,Dobrej Dybowák, parádní fotka"...
31.10.2020 18:06 vložil DANEK
Super zážitek
31.10.2020 17:41 vložil Miloslav Míšek
Krásné foto,krásný příběh 1*****

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.