17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Můj JELEN ze Slovenska
Můj JELEN ze Slovenska
vloženo: 18.11.2015 13:23
autor: Michal Klouda

úlovky (svět)

Lovu zdar
Lovu zdar
vloženo: 2.2.2018 15:51
autor: Michal / admin /

trofeje

Hotová trofej
Hotová trofej
vloženo: 2.8.2020 10:56
autor: Milan Jirmann

zvěř v přírodě

Černá
Černá
vloženo: 11.11.2019 08:52
autor: Děda z lesa

zbraně

Stephen Grants Patent ,2
Stephen Grants Patent ,2
vloženo: 9.5.2013 21:29
autor: František Mlčoch

fotopast

trocha adrenalinu
trocha adrenalinu
vloženo: 13.3.2014 16:33
autor: Jaroslav Válek

myslivecké umění

Pod lonsku urodu srncu
Pod lonsku urodu srncu
vloženo: 29.1.2018 07:12
autor: martin pavka
Statistika
  • 243704 fotek (10 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9802 inzerátů (6 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761030 komentářů fotek (5 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363185 hlasování fotek (108 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 9 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

...srnče

...7,62x39-vzdálenost 70m,horní komora,srnče zůstalo v ohni,díky Dianě za přízeň...
vložil: Stanislava Geryková
vloženo: 18.10.2011 08:41
zobrazeno: 3294x
hodnocení: 11 hlasů



Komentáře:

27.10.2011 13:54 vložil Vít Švehla
Někdy nejni na škodu více přemýšlet a porovnávat. Každopádně toto kůzle by zimu mělo přečkat v pohodě.
20.10.2011 11:53 vložil Jakub Grundman
Pro Jiřího Marka: Pane kolego, v porovnání s kloboukem + celkový rámec těla zvěře se určitě nejedná o slabé srnče. Proboha vždyť se podívejte na ten silný krk a objem celého hrudního koše.Tohle prostě průběrný kus není!!!
20.10.2011 11:52 vložil Jakub Grundman
Pro Jiřího Marka: Pane kolego, v porovnání s kloboukem + celkový rámec těla zvěře se určitě nejedná o slabé srnče. Proboha vždyť se podívejte na ten silný krk a objem celého hrudního koše.Tohle prostě průběrný kus není!!!
20.10.2011 11:51 vložil Jakub Grundman
Pro Jiřího Marka: Pane kolego, v porovnání s kloboukem + celkový rámec těla zvěře se určitě nejedná o slabé srnče. Proboha vždyť se podívejte na ten silný krk a objem celého hrudního koše.Tohle prostě průběrný kus není!!!
20.10.2011 10:16 vložil jiří marek
Myslím si,že to zkresluje a srnče je slabé.Lovu zdar!
18.10.2011 22:26 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
18.10.2011 20:25 vložil Dalibor Böhm
Gratuluji a Lovu Zdar.Libor
18.10.2011 20:02 vložil Honza Becher
Když je ekonomika postavená na srnčím, tak se prostě musí na něčem vydělat. Aby bylo třeba na bažanta z voliéry - např...
18.10.2011 17:25 vložil Erika Doležalová
Škoda tak silného kusu.. Já bych nestřílela. No, už leží, takže Lovu zdar.
18.10.2011 15:59 vložil Martin Pavlíček
100% chovný kus krásně přebarvený a v dobré kondici,určitě jsou horší...
18.10.2011 15:08 vložil Martin Vojtěch
Lovu zdar! Mně tedy také nepřijde z nejslabších, ale foto může klamat. Takhle bych ho tipl na nějakých 10-12 kg po vyvržení. Opravdu vypadá velké. Mohla by jste uvést prosím váhu tohoto uloveného srnčete? děkuji
18.10.2011 14:22 vložil Jakub Hušek
Souhlasím s Jakubem. Také mi to nepřijde jako uvážený PRŮBĚRNÝ odstřel.
18.10.2011 10:29 vložil Miroslav Geryk
Gratuluji!!Lovu Zdar!
18.10.2011 09:11 vložil Jakub Grundman
To je hodně slušné srnče,nebo alespoň na fotce tak vypadá.Nemyslím si,že je to zrovna průběrný odstřel.Jinak Lovu Zdar!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.