17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Diviak
Diviak
vloženo: 10.2.2013 09:17
autor: mirojevo

úlovky (svět)

Baikal 2019 - druhý tetřev
Baikal 2019 - druhý tetřev
vloženo: 7.5.2019 07:05
autor: Martin Mati

trofeje

uloveno NP Šumava, honitba Kašperskohorské městské lesy
uloveno NP Šumava, honitba Kašperskohorské městské lesy
vloženo: 18.9.2012 10:42
autor: Ondřej Koubek

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 8.1.2013 08:29
autor: Marek Drha

zbraně

Něco ze sbírky.
Něco ze sbírky.
vloženo: 14.3.2017 10:50
autor: Ivan Nožička

fotopast

...
...
vloženo: 13.2.2015 10:38
autor: Miroslav Svoboda

myslivecké umění

.fousek..
.fousek..
vloženo: 18.1.2014 10:19
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243629 fotek (0 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9797 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760955 komentářů fotek (1 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362729 hlasování fotek (6 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39910 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 3 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

KDYŽ PO DVOUHODINOVÉM ŠOULÁNÍ NAJDEŠ LEDA VELKÉ!!!…….:-))...MNOŽSTVÍ POBYTOVÝCH ZNAKŮ,KTERÉ TĚ DOVE

vložil: Jaroslav Vlosovský
vloženo: 1.2.2015 04:34
zobrazeno: 2581x
hodnocení: 25 hlasů



Komentáře:

2.2.2015 07:20 vložil Jaroslav Vlosovský
Konečný, jediný kdo se snaží být tady za každou cenu zajímavý a poutat na sebe pozornost jsi ty a tobě podobní. Ale to by si musel také někam jít do přírody, nebo mezi myslivce a umět i něco předvést, či ukázat nějaké znalosti. Ty umíš akorát plkat a urážet schovaný za počítač… A pokud se mi podařilo odpudit podle tebe „normální“ uživatele tohoto webu pod názvy…Dementalis,Jan Y,Draven a jim podobní, tak je to jenom dobře. Škoda že jsem spolu s Romanem,Karlem,Jirkou Lengyelem a některými dalšími ještě neodpudil tebe. Ale ty se asi jen tak svého „seberealizačního“ koníčka nevzdáš, protože na nic jiného nemáš…..stejně jediné co uděláte je,že se všichni přejmenujete,nebo zaregistrujete pod jméno někoho jiného a budete dál ostatní tady otravovat. A právě naopak. Pravdou je ,že právě ty a tobě podobní jste řadu lidi znechutili a oni přestali vkládat své fotky. Pokud by se ostatní měli dívat na to, co předvádíte vy, tak by, jak už jsem jednou říkal neviděli od vás nic, protože jste ani jeden z vás kritiků, nevložili ještě žádnou fotku a stačila by pouze rubrika pod názvem :“Hloupé žvásty Konečného chásky“….Ale diskuse s tebou a tvými přisluhovači je v podstatě zcela zbytečná.
1.2.2015 21:57 vložil Karel Kolář
Jardo, dost dobrý :-) Konečník zase perlí. Dnes dopoledne odjížděl od nás kamarád z Troubek, který u nás byl na nadháňce, ale Marka Konečného od nich z dědiny vůbec nezná. Že by nějaký udatný rek, který se nebojí schovávat za PC :-))
1.2.2015 18:10 vložil Václav Boxan
1*
1.2.2015 12:53 vložil Miroslav Franěk
1***
1.2.2015 06:46 vložil Kanina Lubomír
1**
1.2.2015 06:41 vložil Josef Vršan
1*
1.2.2015 04:48 vložil Jaroslav Vlosovský
Celý nadpis měl být v návaznosti na včerejší foto ve znění: KDYŽ PO DVOUHODINOVÉM ŠOULÁNÍ NAJDEŠ LEDA VELKÉ!!!…….:-))...MNOŽSTVÍ POBYTOVÝCH ZNAKŮ,KTERÉ TĚ DOVEDOU KE ZVĚŘI….:-)). Bohužel technicky mi to ne moji vinou, zobrazilo pouze část nadpisu a nešlo to ani vymazat.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.