17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Uloven 12/2012 , ve volnosti
Uloven 12/2012 , ve volnosti
vloženo: 11.2.2013 12:20
autor: michal bezega

úlovky (svět)

Finsko září 2012
Finsko září 2012
vloženo: 24.1.2013 10:32
autor: Marek Škráček

trofeje

Nejsilnější jelen p.Váchala
Nejsilnější jelen p.Váchala
vloženo: 16.2.2017 08:57
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

Liška
Liška
vloženo: 27.10.2020 05:45
autor: Josef Vršan

zbraně

Zavírací nože
Zavírací nože
vloženo: 1.9.2016 08:35
autor: Děda z lesa

fotopast

trocha adrenalinu
trocha adrenalinu
vloženo: 13.3.2014 16:33
autor: Jaroslav Válek

myslivecké umění

darček pre kamoša..
darček pre kamoša..
vloženo: 3.2.2016 16:29
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243702 fotek (8 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9802 inzerátů (4 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761028 komentářů fotek (3 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363160 hlasování fotek (83 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 7 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

říje 092

"koukej se na mne !!!"
vložil: Behenský Pavel
vloženo: 12.10.2016 00:22
zobrazeno: 1524x
hodnocení: 20 hlasů



Komentáře:

14.10.2016 13:22 vložil Jiří Wenzl
Pane Behenský, tak to u nás by turisté museli protláčet mlaziny, aby zvěř za světla vyhnali na volné prostranství.
14.10.2016 02:18 vložil Jaroslav Vlosovský
Pavle hodně mi to připomínalo právě snímky pana Šedivého. Mám od něho pěkné a zajímavě udělané video "Rok s jeleny"
14.10.2016 00:54 vložil Behenský Pavel
Já jsem psal o vyrušování jako o příčině k aktivitě během dne, jinak bych řekl, že aktivita je stejná asi jako jinde. V 9 hodin zatáhnou a vyjdou opět až po čtvrté.
13.10.2016 20:47 vložil Jiří Kubla
Ta je moc pěkná
13.10.2016 14:37 vložil Jiří Wenzl
To vyrušování ale na Vašich fotkách není vůbec znát - naopak, je záviděníhodné, jak se na nich zvěř chová přirozeně (viz říjní jeleni). Já mám u nás bohužel podobnou zkušenost jako kolega Vlosovský. Dokud u nás existovala jelení oblast (Chřiby-Ždánický les, zrušeno 1992) pod dohledem ing. Kunerta (ředitel LZ Buchlovice), tak zvěř byla aktívní i za světla. Po rozdrobení honiteb s navazujícím nerespektováním chovatelských zásad (posun jelenů do nižích věkových tříd)spolu intenzívním loveckým a turistickým tlakem zvěř již nerada opouští bezpečí houštin - nyní lze považovat za štěstí, když o říji lze okolo půlnoci zaslechnout opatrné jelení zatroubení.
13.10.2016 04:30 vložil Behenský Pavel
Ano je to Slavkovský les, konkrétně cca 17:30, půl hodiny před západem slunce. Neřekl bych, že je zvěř aktivní, většinou jenom proto, že ji někdo vyplaší, tu houbař, turista nebo chalupář s motorovou pilou.
13.10.2016 00:29 vložil Jiří Wenzl
Zřejmě ve Slavkovské lese je zvěř aktívní i za denního světla - podobné denní záběry z této oblasti zde prezentoval i Svatopluk Šedivý.
12.10.2016 23:50 vložil Jaroslav Vlosovský
Pavle, já myslel oblast. Většinou je vidím až za šera, nebo v noci slyším, kdy už nelze pořídit foto.
12.10.2016 20:48 vložil Radek Dlouhý
Parádní snímek!1***
12.10.2016 18:29 vložil Václav Boxan
1**
12.10.2016 17:31 vložil Jiří Slavík
1*** Nádhera!!!
12.10.2016 14:31 vložil Behenský Pavel
Járo, věř tomu, že to je ve volné a že záleží na větru... a bez dlouhého objektivu bych si ani neškrt...
12.10.2016 01:32 vložil Jaroslav Vlosovský
Pavle pěkné fotky. Kde to je foceno, že se tak blízko k těm jelenům dostaneš?

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.