17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Máme jich tady stále dost.
Máme jich tady stále dost.
vloženo: 8.2.2017 12:29
autor: Daniel Donaťák

úlovky (svět)

Kyrgyzstán 2018
Kyrgyzstán 2018
vloženo: 18.3.2019 22:34
autor: Petr Korbel

trofeje

Neoddělitelné
Neoddělitelné
vloženo: 15.3.2018 08:51
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

Možná troubí naposled
Možná troubí naposled
vloženo: 15.10.2014 08:12
autor: Děda z lesa

zbraně

Přestavba jednušky ZBK 110
Přestavba jednušky ZBK 110
vloženo: 15.3.2012 13:27
autor: Ondřej Trlifaj

fotopast

...
...
vloženo: 30.5.2014 13:12
autor: Bohumil Koláček

myslivecké umění

*
*
vloženo: 21.2.2016 11:07
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243709 fotek (6 dnes)
  • 8556 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761031 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363198 hlasování fotek (19 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 5 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Šumava - Král

Předběžné bodování 212,43
vložil: Vladimír Zach
vloženo: 14.2.2013 06:03
zobrazeno: 7286x
hodnocení: 37 hlasů



Komentáře:

4.3.2013 12:29 vložil Vlastislav Smutek
Za prvé mi nešlo o Ládu,protože to vím že se o ní stará už z dřívějších dob. Za druhý přezimovací obůrku na úseku mám,proto vím jak to tam leckoho láká...
2.3.2013 03:44 vložil Šogun75
pokud já vím tak Láda Zach se o přezimovací oburku,kde byl našen král, docela dost stará, a nevím o co Ti jde Vlasto. Jestli závidíš paroh,který si vyšlápnem po cca 20km ve plus mínus 30cm sněhu a ješte ve volnosti,na rozdíl od Vás všech,kteří si všude dojedete autem.Jestli chceš tak si založ svojí přezimovací oburku a mužeš si jí celou zimu hlídat.Spinkej do konce sezony 2013 klidně.
18.2.2013 09:35 vložil Vlastislav Smutek
Je docela škoda,že je hodně takových,kteří mají rádi přírodu jen v období parohů,kdyby každej kdo by ted chtěl lezt do přezimovacích obůrek nekde aspon tochu zakrmil místo nahánění zvěře v plotu!Tím nemyslím personál. Jinak jsou to parádní schozy. Kolik bodů?
15.2.2013 22:55 vložil jenda
Míro ten už tam leze roků.
15.2.2013 20:21 vložil Jan Novák
tomáš marný...
15.2.2013 20:08 vložil Miroslav Milata
Koukám ,že pytlák Marný by potřeboval pořádně klepnout přes prsty.
15.2.2013 10:50 vložil Tomáš Marný
Je to dobře že už shodil , obůrku nebudou tak hlídat a můžem se tam vlezt častěji.
14.2.2013 20:23 vložil Tomáš Marný
Tak to letos strážovští pionýři v čele se soudruhem vedoucím nezamachrujou.
14.2.2013 17:53 vložil František Mlčoch
Nádhera,gratuluji!
14.2.2013 12:26 vložil Miroslav Milata
Ahoj Láďo,tak to čumim že takhle brzo shodil.To už asi můžeš klidně spát co?
14.2.2013 11:47 vložil karel honis
Także oproti lonsku jeste posilil. A to mu bylo 13 a porad nebyl na vrcholu....
14.2.2013 10:35 vložil David Švelch
Tak to už do obůrky nemá cenu chodit:-). Doufam, že budou pak ve Vimperku.
14.2.2013 08:01 vložil Vladimír Zach
Jsou letošní
14.2.2013 07:35 vložil Petr Šipon
Ten si nějak pospíšil jestli to jsou ty letošní.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.