17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Jelení říje 2019 Kremnické vrchy Slovensko
Jelení říje 2019 Kremnické vrchy Slovensko
vloženo: 1.10.2019 20:31
autor: Bronislav Malinka

úlovky (svět)

Můj letošní
Můj letošní
vloženo: 18.1.2018 12:03
autor: Daniel Donaťák

trofeje

Srnec
Srnec
vloženo: 13.9.2019 11:35
autor: David Zimek

zvěř v přírodě

Je trochu vidět
Je trochu vidět
vloženo: 14.1.2020 09:02
autor: Děda z lesa

zbraně

Zavírací nože
Zavírací nože
vloženo: 1.9.2016 08:35
autor: Děda z lesa

fotopast

Náš král
Náš král
vloženo: 16.3.2018 19:58
autor: Petr Hruška

myslivecké umění

.F.
.F.
vloženo: 21.1.2013 17:19
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243712 fotek (9 dnes)
  • 8556 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761031 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363207 hlasování fotek (28 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 13 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Lončák s S-Ballem v hlavě..

Minuly mesic jsem ulovil loncaka, ktery sel jako samotny stredem pole za mesicniho svitu.Po komorove rane na 100m odbehl po rane dalsich 100m.Po stahovani a bourani jsem narazil na S-Ball, ktery mel loncak zapichlý kousek za slechem v lebce..Ja strilel 270Win Geco 9,1g.Podle me nekdo strilel na nahance bud nejak daleko, nebo prostrelil jedno prase a druhe to dostalo do hlavy, jelikos silon, ve kterem je projektyl nebyl nalezen..
vložil: Martin Sokol
vloženo: 8.1.2014 14:21
zobrazeno: 3684x
hodnocení: 8 hlasů



Komentáře:

12.1.2014 16:42 vložil Martin Sokol
To ja osobne jednou pri nahance strilel na sele 35kg, ktere bezelo z protejsiho breho dolu rovnou ke me.Mel jsem kulobrok a sele bylo vzdusnou carou prez potok cca 20m a ja strelil s-ball seleti rovnou do patere jakoby shora.Sball mu zustal v pateri a neprosel ji!!!!Sele udelalo kotrmelec a pokracovalo dal dolu do potoka a rovnou ke me nahoru.Nechal jsem si ho az prebehne cestu a pote ho strelil kuli, po ktere mi taky uteklo jeste 60m :D...
11.1.2014 13:48 vložil Zdeněk Zvolánek st.
PED LETY JSEM TAKÉ ULOVIL LONČÁKA KTERÝ MĚL TAKÉ POMĚRNĚ ČERSTVOU RÁNU PO S-BALLU A MĚL PO NĚM PŘESŘELENY TŘI TRNY NA PÁTEŘI.S-BALL BYL NA DRUHÉ STRANĚ TĚSNĚ POD ŠKÁROU A RÁNA MUSELA BÝT STARÁ JEN PÁR HODIN.PŘITOM PŘI ULOVENÍ NEBYLA NA LONČÁKOVI ZNÁT JAKÁKOLI ZMĚNA,JEHO POHYB BYL ZCELA NORMÁLNÍ A HOUŠTINOU JEL JAKO TANK A PES MU ANI NESTAČIL.
8.1.2014 20:12 vložil Petr Fuks
Já se letos setkal s lončákem který měl dvě s-balky těsně pod škárou.Uloven byl kolegem kulovnicí a přišli jsme na to při stahování deky.
8.1.2014 18:54 vložil Jaromír Kugel
Při selhání náboje by nemělo ocelové jádro dostatek energie na oddělení od plastu.
8.1.2014 15:58 vložil Martin Jelínek
Možností by též bylo selhání náboje..pokud se nepletu tak se již S-Bally nevyrábí a kolují mezi námi staré náboje..osobně jsem se letos na naháňkách několikrát setkal stím, že po výstřelu S-ball vyletěl pouze několik metrů z laufu a rána jako z prskavky..
8.1.2014 14:24 vložil Martin Sokol
Omluva- S-Ball se nachazel pod slechem...viz foto

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.