17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Můj první srnec
Můj první srnec
vloženo: 9.6.2016 19:31
autor: Iveta Coufalíková

úlovky (svět)

Po roce v Rakouských alpách
Po roce v Rakouských alpách
vloženo: 23.10.2020 19:35
autor: Václav Bartoněk

trofeje

srnci
srnci
vloženo: 29.10.2013 18:46
autor: Roman Dudek

zvěř v přírodě

***
***
vloženo: 4.1.2018 16:26
autor: Daniela Badayová

zbraně

Komplet
Komplet
vloženo: 22.2.2014 11:28
autor: Děda z lesa

fotopast

Na újedi 3
Na újedi 3
vloženo: 26.10.2017 19:13
autor: Jiří Netík

myslivecké umění

srnčie
srnčie
vloženo: 12.3.2017 19:01
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243686 fotek (6 dnes)
  • 8553 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761025 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363073 hlasování fotek (30 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 9 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

selatko

váha: 25 kg

letos moje prvni
vložil: pavel kadlcek
vloženo: 10.7.2012 12:50
zobrazeno: 3094x
hodnocení: 13 hlasů



Komentáře:

11.7.2012 17:40 vložil Daniel Vyoral
Vůbec jsem nechtěl na nic narážet. Jen jsem chtěl zdůraznit ten paradox, že prase metené v březnu je již začátkem dubna lončák :) a to i pravděpodobně toto prasátko, ale nemusí. Pruhovaná selata jsem viděl už začátkem ledna. Jinak samozřejmě přeji lovu zdar. Prasátko je tak akurátní :).
11.7.2012 06:56 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
11.7.2012 06:55 vložil Lubomír Černý
Též bych tipoval letošní sele,již dávno jsem přestal porovnávat divočáky z naší podhorské honitby s divočáky z úživnějších oblastí,u nás mají selata kolem 15-20kg až v srpnu a dle ztráty pruhování jistě tuto váhu sele má.A nechytejte střelce za kilo,dost možná že to byl pouze odhad,správný odstřel,zvěř na správném boku s posledním žírem,nezbývá než popřát Lovu zdar.
10.7.2012 21:52 vložil Daniel Vyoral
Správně by mělo být (ač věkově sele, ale dle mysliveckého roku) zařazeno mezi lončáky :). Nebo máte sakra dobrou úživnost honitby :).
10.7.2012 21:35 vložil Daniel Vyoral
Správně by mělo být (ač věkově sele, ale dle mysliveckého roku) zařazeno mezi lončáky :). Nebo máte sakra dobrou úživnost honitby :).
10.7.2012 17:43 vložil Lukáš Janeček
Mne sa podarilo 16.5.2012 uloviť diviačy bez pružkov , ktoré malo vyvrhnuté 18.5kg a máme u nás v revíry overené ,že ak nema diviača prúžky tak má min. okolo 20kg vyvrhnute . Strelcovy gratulujem a Lovu zdar !
10.7.2012 17:13 vložil Radek Chadim
Já jsem minulý týden ulovil sele s náznakem pruhování a mělo 18 kg, tak nevím, proč by nemohlo mít toto sele bez pruhování (narozené nejspíš někdy koncem ledna) 25 kg.
10.7.2012 16:31 vložil Miloš Nejezchleb
Lovu zdar. Já včera měl v puškohledu podobný a tipoval jsem, že mají 10kg max. Tak jsem je nechal se napást, ať pěkně rostou a za měsíc ahoj.
10.7.2012 15:38 vložil Michael Brož
Lovu zdar!
10.7.2012 13:34 vložil jura z
to sele má tak do 10kg... Lovu zdar!
10.7.2012 13:32 vložil M.V.
lovu zdar,ale ta bota.. :-))
10.7.2012 13:17 vložil Jan Novák
Pane Krejsa u pana Kadlčka mají listy habru 15 cm...
10.7.2012 12:54 vložil Marcel Krejsa
25 kg?? to se mi nějak nezdá :) Lovu zdar

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.