17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

K jubileu
K jubileu
vloženo: 6.2.2014 19:56
autor: Jagdforest

úlovky (svět)

PL 2015
PL 2015
vloženo: 13.2.2016 07:12
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

Trofej jelena z úlovků
Trofej jelena z úlovků
vloženo: 24.11.2016 13:52
autor: Ondřej Tomek

zvěř v přírodě

Drbání je nutnost
Drbání je nutnost
vloženo: 2.2.2020 09:34
autor: Děda z lesa

zbraně

"Pažba pro Barona von Grünbach"
"Pažba pro Barona von Grünbach"
vloženo: 5.1.2018 08:04
autor: jirka krbeček

fotopast

Jelen Šumava
Jelen Šumava
vloženo: 10.2.2012 15:12
autor: Vladimír Zach

myslivecké umění

Autor neznámý I.
Autor neznámý I.
vloženo: 14.1.2017 13:48
autor: Jindřiška Padalíková
Statistika
  • 243641 fotek (4 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760971 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362802 hlasování fotek (6 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 1 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Žaludy

Spolu s kaštany tam mám žaludy. Ty mě ale v pytli začínají klíčit. Když už klíčí, tak vezmu motyku, do kbelíku žaludy a půjdu je na stráň zakopávat.
vložil: jiri rajs
vloženo: 9.11.2020 19:24
zobrazeno: 2586x
hodnocení: 19 hlasů



Komentáře:

11.11.2020 20:20 vložil jiri rajs
Tak ,to teda nevím, jak to udělat. Létat jako sojky neumím a sojky jsem zas neviděl létat s motykou. Ať je trochu srandy----
11.11.2020 05:56 vložil Ladislav Bodi
Pod motyku jen lehce tak jako to dělají sojky, tak ať se dílu daří.
10.11.2020 19:04 vložil jiri rajs
Dám na Vaše rady: naklíčené pro zvěř a nenaklíčené na stráň pod motyku. Za zkoušku nic nedám a budu se moci zas na něco těšit, jestli se to povede nebo ne.
10.11.2020 15:49 vložil Vlasta Szo"keová
1***
10.11.2020 14:40 vložil Ladislav Bodi
Pane Rajs já bych to sázet nezkoušel ale co nejrychleji pohodil na krmeliště zvěř to jistě ocení,v tom pytli došlo předčasně ke stratifikaci a klíčky zimu nepřežijí to je asi tak jako kdyby jste teď zasil naklíčenou kukuřici.Jestli ale chcete přeci jen sázet zkuste to do květináčů s pískem a žaludy či kaštany jen slabě zasypte budete mít přehled a jistotu že vám je zvěř nesežrala,tolik má zkušenost, přeji lesu zdar a ať se jen daří.
10.11.2020 14:02 vložil Karel Daněk
1***
10.11.2020 01:05 vložil Jiří Wenzl
Já bych řekl, že naklíčené žaludy by měly být pro zvěř přitažlivější a zdravější, neboť obsahují enzymy. Otázkou je, jak efektívní je jejich pracný výsev do zabuřenělého pozemku. Nemám vyzkoušeno - jen teorizuju (neplést si s terorizováním).
9.11.2020 23:49 vložil Jaroslav Vlosovský
1***
9.11.2020 23:43 vložil jiri rajs
Jiří, já ty knihy mám dvě, dostal jsem je za služby pro známé. Mám je už dvakrát přečtené. Až budu sázet ty žaludy, tak pak budu čekat, až na mě přijdou ochránci přírody.
9.11.2020 22:31 vložil Jiří Netík
Jirko, mám u PC stále knihu "MUŽ, KTERÝ SÁZEL STROMY" od Jeana Giona. Když na ni kouknu, vzpomenu si na Tebe. 1****
9.11.2020 20:05 vložil Jindřiška Padalíková
Správný počin! 1*****

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.