17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Snad zlato
Snad zlato
vloženo: 29.11.2012 19:14
autor: Kamil Horák, ml.

úlovky (svět)

Španělský kozoroh Beceite - kozel 12 let, stříbrná medaile
Španělský kozoroh Beceite - kozel 12 let, stříbrná medaile
vloženo: 7.2.2017 09:52
autor: Radek

trofeje

Kamarádův srnec
Kamarádův srnec
vloženo: 9.7.2019 06:18
autor: Josef Vršan

zvěř v přírodě

Signálka  :-)
Signálka :-)
vloženo: 27.2.2012 16:38
autor: Vít Hlavica

zbraně

V dílně...
V dílně...
vloženo: 8.1.2016 11:48
autor: jirka krbeček

fotopast

..tady hlídám já..
..tady hlídám já..
vloženo: 10.8.2016 18:19
autor: Jaroslav Richter

myslivecké umění

diana
diana
vloženo: 23.4.2018 12:05
autor: Ondřej Trlifaj
Statistika
  • 243637 fotek (0 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760971 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362797 hlasování fotek (1 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 0 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Daněk 2011

Můj největší daněk ulovený v letošní říji. Předběžně nabodován na 169 bodů CIC.
vložil: Vlastimil Platil
vloženo: 3.11.2011 09:14
zobrazeno: 4420x
hodnocení: 15 hlasů



Komentáře:

15.12.2011 22:34 vložil Jindřich Štěpánek
Lovu zdar. Mohu se zeptat, kde na benešovsku se takový daňci nacházejí a případně poradit s tímto těžkým lovem. Děkuji
5.11.2011 17:10 vložil Tomio
Já teď momentálně už třikrát pustil o něco menšího lopatáče bronz zřejmě má, vždy když přijde, chodí pravidelně na slanisko. Váhám, váhám zda má 6,7let nakonec odejde a říkám si, že jsem naivka, že ostatní tak váhat nebudou. A takto to je už po tři týdny, každý týden minimálně jednou. Už jsem si na něj tak zvykl, že snad ani nemám sílu mu vzít život. Proto je opravdu nejlepší lovit na první pocit po obeznání.
5.11.2011 12:45 vložil crlikk
Gratulace a Lovu zdar!!!
4.11.2011 16:06 vložil Michael Brož
Lovu zdar!
4.11.2011 14:36 vložil Vlastimil Platil
Je to těžké, stejně starý daněk vypadá jinak před říji, jinak po ní, když má o 30 kilo míň. Tento daněk mi vytáhl na 80 metrů z houštiny, kde se zastavil na ostro zhruba na 3 vteřiny. Tak jsem si říkal široký krk, uvidíme až se natočí. Jenže daněk na nic moc nečekal, udělal vpravo v bok a rozběhl se celkem fofrem podle houštiny vysokou trávou a koukala mu půlka krku s hlavou, v téhle rychlosti jsem mu hádal 8 let a začátek stříbra. Vzal jsem flintu, daněk zastavil cca na 120 metrů, padla rána a po ní i daněk. Když jsem k němu přišel, viděl jsem že je bohužel mladší. Kdyby mu bylo těch 8, bylo by to OK, ale tenhle by měl v 8 zlato. Bohužel stalo se. A chybu ač nerad, přiznávám. Nikdo není neomylný, i když jak píšete, někteří na těchto stránkách se za ně při nejmenším považují.
4.11.2011 08:14 vložil Pavel Číp
Ještě jednou Lovu zdar k dobrému daňkovi a jak píše Tomio plně s ním souhlasím, bohužel při lovu nám zvěř spodní čelist neukáže a nikdo není dokonalý. Je ctí se k tomu přiznat a uvědomit si chybu, to se na těchto stránkách opravdu moc neděje, mě se loni stalo v podstatě to samé co vám, daněk 7 let ve stříbru a taky jsem si myslel, že je starší a to se daňčí zvěři už nějaký pátek věnuji.
4.11.2011 07:39 vložil Tomio
Tak na pátou hlavu bych to také netipoval. Ten mohl jít ještě výrazně výše. Nicméně občanku zvěř neukáže, navíc jste to zde otevřeně přiznal, jak pravý věk tak chybu, což se na těchto stránkách moc nevidí, za to máte ode mne určitě palec nahoru.
3.11.2011 20:40 vložil petr vesely
LOVU ZDAR! Pěkná fotečka.
3.11.2011 19:14 vložil Erika Doležalová
Lovu zdar.
3.11.2011 17:22 vložil René Hlaváč
Lovu Zdar!
3.11.2011 16:19 vložil Vlastimil Platil
Věk je bohužel jen šest let, měl tedy opravdu ještě 2-3 roky běhat..Bohužel přiznávám chybu, na lov bylo málo času a špatně jsem daňka přečetl..pane inženýre daňka jsem ulovil na Benešovsku ve volnosti.
3.11.2011 11:51 vložil Tomio
Lovu zdar, důstojný odchod krále lesa, zajímal by mě věk, protože na obou fotkách to nejde moc tipovat, ale podle krku se mi nezdá teda příliš starý a lopatově dobrý, tedy, že by mohl jít ještě výše.
3.11.2011 10:53 vložil ing.Karel Rait
Lovu zdar!Skromný dotaz:kde?

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.