17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Životný
Životný
vloženo: 2.9.2015 00:20
autor: Milan Michalovič

úlovky (svět)

Lovu zdar!
Lovu zdar!
vloženo: 20.9.2019 06:14
autor: NH

trofeje

ÚLOVKY SEZONY 2017
ÚLOVKY SEZONY 2017
vloženo: 15.1.2018 11:19
autor: Petr Waclawek

zvěř v přírodě

Liška
Liška
vloženo: 9.2.2018 06:05
autor: Josef Vršan

zbraně

Pažby na kulovnice CZ (řezby,šelak)
Pažby na kulovnice CZ (řezby,šelak)
vloženo: 18.1.2018 10:25
autor: jirka krbeček

fotopast

Daněk
Daněk
vloženo: 22.2.2018 19:26
autor: Aleš Náhlý

myslivecké umění

Lovecký portrét
Lovecký portrét
vloženo: 1.2.2012 10:08
autor: Carpin
Statistika
  • 243661 fotek (10 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (7 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760994 komentářů fotek (9 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362903 hlasování fotek (41 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 14 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

takhle to je tet

výška něco kolem 8m po střechu vnitřní rozměr vyška 2,2-2,6m šířka 1,6m délka 2,2m
vložil: Václav,Martynek
vloženo: 9.12.2012 15:15
zobrazeno: 3774x
hodnocení: 4 hlasů



Komentáře:

16.12.2012 17:11 vložil Václav,Martynek
ja ja jako praviš džynka syncy šedi se tam fajně
16.12.2012 14:30 vložil Jarda Labaj
....jsme to Václavovi postavili k narozeninám, každý člen si vzal týden dovolenou a makali jsme denně....chtěli jsme mu udělat radost :-)
16.12.2012 11:25 vložil Petr Waclawek
Dobrá práce syncy.
13.12.2012 18:23 vložil Georg Hanke
jj v Goralii je fajně...
10.12.2012 19:54 vložil Miroslav Kisiel
Ajaj! Ted´ jsem si všiml že já neumím ani opsat bezchybně jméno jednoho mnou uznávaného pána na těchto stránkách a popletl jsem to. Pane Lengyel omlouvám se. A co se týče toho exota Rudy z Ostravy tak z toho v životě nevypadlo ani jedno slovo v tom našem zdejším nářečí akorát ztapňuje východní část České republiky!
10.12.2012 17:30 vložil Miroslav Kisiel
No je pravda že Vaška jsem ještě neslyšel použít češtinu a tady si aspoň můžu od něho něco přečíst! Samozřejmě s chybama!:) A na druhou stranu jsem tak trochu čekal kdo se ozve a tak aspoň p. Langyel nezklamal. ;)
10.12.2012 16:24 vložil Radek Przybyla
To je tak, když se spolu baví dva Gorole na veřejném serveru :D
10.12.2012 09:19 vložil Václav,Martynek
v překladu kolega : nevím bud sem ještě opilý a zda se mi to! nebo je ta bouda cela na šikmo a byli jste opilí VY při stavění posedu. A JÁ: mel by sis fouknout (do alkohol testu) je rovně stoji v kopci tak to zkresluje a jinak vodováhu jsme měli. JO jo to je to naše nářečí (PONAŠIMU) něco jako ruda z Ostravy ale on to moc neumí.
9.12.2012 22:08 vložil Jiří Lengyel,starší
Vážení,nějak se strácím ve Vašich komentářích,nemohli by jste přeložit,nebo je to jen pro Vás?
9.12.2012 18:22 vložil Václav,Martynek
asi byš se mjou fuknyč!!! Je rovno stoji to v kopcu tak to skresluje a jinači vaservoge my měli neboj se
9.12.2012 18:08 vložil Miroslav Kisiel
Něvjym! Aboch je ešče najebany a zdo še mi to! Abo je ta buda cauo zešrega a byli šče najebani VY při stavjaňu? :P

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.