17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Smíšené pocity
Smíšené pocity
vloženo: 19.6.2015 00:59
autor: Libor Nesvadba

úlovky (svět)

Maďarsko 2013
Maďarsko 2013
vloženo: 3.2.2014 17:42
autor: Karel Maršík

trofeje

Srnec k padesátce...
Srnec k padesátce...
vloženo: 28.6.2014 00:23
autor: František Mlčoch

zvěř v přírodě

...pozor !
...pozor !
vloženo: 4.6.2013 17:23
autor: Vít Hlavica

zbraně

Nůž rytý na zakázku II.
Nůž rytý na zakázku II.
vloženo: 12.2.2015 14:11
autor: Petra Hanzlíková

fotopast

Že to byl bobr ?
Že to byl bobr ?
vloženo: 18.3.2017 15:17
autor: Jiří Netík

myslivecké umění

"Tužkofixoakrylová" malba na papíře
"Tužkofixoakrylová" malba na papíře
vloženo: 4.10.2012 22:15
autor: Ivo Ondráček
Statistika
  • 243655 fotek (4 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362870 hlasování fotek (8 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Na černé rytíře bez brnění?

už ani náhodou ...
vložil: punťacák
vloženo: 20.1.2012 18:52
zobrazeno: 2462x
hodnocení: 6 hlasů



Komentáře:

22.1.2012 18:37 vložil punťacák
vesta je z Francie, i tam koupená. Kamarádka to tam domluvila, nám přišel bankovní příkaz a po zaplacení to tu do týdne bylo... Měl jsem strach, ale vše proběhlo bez problémů.. Rudela jsem měl vzorek, nedá se to srovnat... S všemi bank.poplatky a poštovným jsem se vešel do 8.tisíc, záleží na velikosti psa...
22.1.2012 18:33 vložil punťacák
někdy lépe míň obratnosti než střeva pod psem... ale to je na každém pánovi svého psa...
22.1.2012 13:40 vložil Zbyněk Bulva
Ahoj mohl bych se ještě zeptat kde jsi tu vestu pořizoval a jak dlouho čekal na dodání a jaká byla pořiz. cena já dost uvažuji o německé protože Rudl jsem nenašel jako dosti vhodný. Spíše píší že s ním jsou problémy dík Zbyněk
22.1.2012 13:08 vložil Slávek
No právě to snížení obratnosti mi vadí.
22.1.2012 12:18 vložil punťacák
Samozřejmě že se té vestě musí pes přizpůsobit, musí se naučit jí na sobě nosit a není tak obratný. Vesta chrání životně nejdůležitětější orgány- tepny na krku, hrudník a částečně slabiny... Když jsem mu jí oblékl poprvé tak udělal dva kroky a spadl na bok, teď už je v ní jako doma, strhl v ní dva slabé kusy srnčího, takže zřejmě jeho výkon nesnižuje. Jen rychlý obrat ve výskoku nezvládne.. Vesty jsou konstruované tak, aby psa minimálně zatížily, minimálně omezily, a maximálně chránily.. Nevím jak by vesta měla chránit běhy, tobě snad vesta sahá až na zadní běh :-)
21.1.2012 08:29 vložil Slávek
Také jsem o vestě přemýšlel ale nevím jestli neomezuje v pohybu a né vždy pomůže.Loni mi JGT po střetu s bachyní skončil s roztrženým hrudníkem a překousnutým zadním během.Vesta by ho před roztrženým hrudníkem asi ochránila ale zadní běh určitě ne.
20.1.2012 22:31 vložil punťacák
Cano-concept, Francie. Po dlouhém výběru a zvažování pro a proti jsme trochu přišetřili, a musím říct že jsme udělali dobře. Odolnost 4250N, termoreglace, 6 vrstev kevlaru, chráněné celé slabiny.. Vesta je šitá na honiče, což je lepší než vzít americkou na štváče, kteří naběhají mnohem méně a konstrukčně je tím těžší, menší otvory na běhy (u psů vznikají odřeniny běhů až do krve). Vzhledem k hodnotě psa, kterého neustále posíláme do boje na život a na smrt, jen pro naše potěšení, je to to nejmenší, jak mu můžeme pomoci... Akorát bohužel všichni potřebujeme ten impuls, když pes roztrhaný leží doktorovi na stole a čekáte jestli to přežije nebo ne... teď už šetřím na další, synátor mu roste a těším se na další sezónu :-)
20.1.2012 21:26 vložil Zbyněk Bulva
Ahoj "punťacáku" od jaké firmy máš to brnění na svého pesánka? Dík za info. Zbyněk Bulva
20.1.2012 18:54 vložil punťacák
omluvte prosím kvalitu, foto mobil...

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.