17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

srnec
srnec
vloženo: 8.2.2012 12:07
autor: Ladislav Valenta

úlovky (svět)

Keď Diana praje.
Keď Diana praje.
vloženo: 10.7.2014 16:15
autor: Jan Chlpáň

trofeje

srnec 6.7.
srnec 6.7.
vloženo: 11.7.2016 17:26
autor: Zuzka a Miloš

zvěř v přírodě

"Horal"
"Horal"
vloženo: 17.2.2014 19:13
autor: Svatopluk Šedivý

zbraně

Nůž - damašek a paroh
Nůž - damašek a paroh
vloženo: 3.8.2016 12:49
autor: Karel Obrtál

fotopast

Daněk
Daněk
vloženo: 22.2.2018 19:26
autor: Aleš Náhlý

myslivecké umění

srnček
srnček
vloženo: 28.3.2015 19:56
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243698 fotek (4 dnes)
  • 8554 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761028 komentářů fotek (3 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363125 hlasování fotek (48 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 11 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Šumava

vložil: Vladimír Zach
vloženo: 3.3.2011 08:22
zobrazeno: 3059x
hodnocení: 35 hlasů



Komentáře:

4.3.2011 18:39 vložil Petr Pořádek ml.
TAk pro tohle si tu fotopast pořizoval, že? Parádní úlovek !!!!
4.3.2011 16:22 vložil křovák
No konečně, rys! Nj Šumava je super. Jinak já fotopasti dávám zásadně alespoň 50m od nejbližší cesty ideálně v nějaké opuštěné roklince, k cestě ani omylem. Také bych se bál tohoto typu pasti s viditelným bleskem, právě z důvodu zlodějů. Ale fotky to dělá krásný.
3.3.2011 14:02 vložil Lubomír Stejskal
Nádhera, skvělý fotoúlovek! 1***
3.3.2011 12:02 vložil Josef Vršan
Foto je parádní to stojí za to.Já jsem přišel již o 3 fotopasti, ale snažím se dál protože mne to baví, ale vnadiště umístují do nepřístupných mít kam veřejnost moc nechodí.
3.3.2011 11:53 vložil Jan Štach
Krásná fotka.... Zlodějům sekat ruce!!! Ať se daří, víc takových záběrů
3.3.2011 10:33 vložil Vladimír Zach
Na tý fotce kde je sluka je nayev fotopastí
3.3.2011 10:22 vložil Petr Šipon
No je to dost o hubu, že jsou na viditelným místě a ještě ke všemu dvě proti sobě. Ale jak jinak je má člověk umístit že jo, když mají sloužit k zachycení pobytu dost plachého zvířete jako je rys. Ještě se chci zeptat jaký typ fotopastí to je? Fotky jsou z toho fakt pěkný - ostrý, barevný i za tmy. Mě ta moje jakmile ji dám pod hustý větve, že je ve stínu, fotí černobíle i za dne potvora.
3.3.2011 09:55 vložil Vladimír Zach
Pasti jsou hlavně u cest a jsou dvě proti sobě takže je snadné je najít ale je velká škoda že se kradou.
3.3.2011 09:45 vložil Hynek Stejskal
Nádherná fotka...jinak souhlasím s tím co píší kluci níže...
3.3.2011 09:38 vložil patrol
Jo taky jsem na to koukal, a ono v dnešní době se neni čemu divit, když kradou páni poslanci, tak proč by se nekradli přístroje v hodnotě x tisíc, který rostou v lese na stromech a nechaji se dobře zpeněžit. Jenom si osobně myslím, že fotopasti na Šumavě krade někdo, kdo je v projektu zainteresován, protože normální civilista by těžko pasti našel.
3.3.2011 09:28 vložil Petr Šipon
Zrovna včera bylo na Nově ve správách, že Vám tyhle fotopasti ve velkým kradou. Do nynějška jsem měl jen obavu o tom, že mi jí taky někdo může v lese lohnout, ale nyní mam už fakt strach, že přijdu na místo a přinejlepším najdu jen přestříhlé ocelové lanko. Proč je jen člověk takovej, kde se to v něm bere :-(((((

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.