17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Z  nástřelu
Z nástřelu
vloženo: 1.3.2012 11:35
autor: chasse

úlovky (svět)

Rumunsko dnes
Rumunsko dnes
vloženo: 12.12.2017 14:51
autor: NH

trofeje

Letošní srnci
Letošní srnci
vloženo: 10.10.2018 11:26
autor: Petr Waclawek

zvěř v přírodě

už to začína
už to začína
vloženo: 3.9.2014 10:15
autor: Rastislav Rejko

zbraně

Zetky se nám sešly.
Zetky se nám sešly.
vloženo: 19.6.2012 15:37
autor: Petr Waclawek

fotopast

Ta se povedla....
Ta se povedla....
vloženo: 12.1.2016 00:28
autor: Luděk Kubánek

myslivecké umění

Jeleň
Jeleň
vloženo: 13.2.2019 16:28
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243637 fotek (0 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760971 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362797 hlasování fotek (1 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 0 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Mančík v akci

vložil: z Karpatských strání
vloženo: 10.2.2014 12:52
zobrazeno: 5476x
hodnocení: 37 hlasů



Komentáře:

1.3.2014 09:29 vložil Ellhenický Petr
Pomalu fotka pro pamětníky. V roce 1981 pracovali na Šumavě slovenští koňáci s pašovanýma koňma z Polska a v té době si i slušně vydělávali,to už asi neplatí.
25.2.2014 09:50 vložil Josef Karhan
Smysluplná práce
13.2.2014 08:50 vložil Jiří Pospíšil
Lepší věšák dřevařovi stáhnout,než aby ti strom hodil obráceně a pak ho pracně otáčet.
12.2.2014 00:27 vložil Ladislav Bodi
Romane Skřejpeku za příspěvek velkou 1*** něco o tom vím žiju v lese už 40 let ale taková je doba a stím se nedá nic dělat,BOHU ŽEL...
11.2.2014 00:45 vložil Ondřej Procházka
Roman Skřejpek: Takhle to nemůžete brát, to je prostě trh. Až se na Romana přijde jednou za 14 dní podívat do lesa 70 000 lidí, až se budou prodávat tisíce hubertusů s nápisem MANCIK na zádech, až budou v televizi v přímém přenosu sledovat každou jeho šichtu milióny fanoušků, až natočí reklamu na CocaColu a drahou vodu po holení a nafotí pár snímků do exkluzivních časopisů o sportovních autech a přepychových švýcarských hodinkách, tak taky bude podepisovat multimilionové kontrakty stejně jako čutálisti. Prostě lidi se chtějí bavit a jsou ochotní utrácet. Tak to holt je. Je to všechno jenom krásně barevný cirkus, který vydělá ročně rozpočet menšího státu. Chléb a hry. Platí to už nějaký pátek a vždycky platit bude. Poptávka po zábavě nezmizí nikdy. PS: Snad mi pan kolega Mančík odpustí, že jsem ve svém příspěvku použil jeho jména, nemyslím to vůbec zle.
10.2.2014 22:26 vložil František Mlčoch
1*!
10.2.2014 21:33 vložil Petr Samek
Romane, dělal jsem hajnýho jen tři roky ale KOŇÁCI byli nejférovější lidi co jsem poznal !
10.2.2014 20:04 vložil Jiří Lengyel,starší
Romane,co slovo,to zlaťák.....:-))-Za fotku-1*
10.2.2014 19:34 vložil Roman Skřejpek
Koně a lidé živící se touto činností,by měli býti velebeni.Bohužel oni nejsou ani slušně zaplaceni,přitom jejich činnost v lese je pro les tou nejšetrnější již stovky a ne li tisíce let.Proč blb kopající do kulatého nesmyslu je multimilionář a člověk živící se prací dře jen bídu. A tak jen tak od plic,,Kurva vem to vše čert!
10.2.2014 17:43 vložil Pavel Procházka
Odjakživa, ale to je Mira Mančík, pro upřesnění. 1***
10.2.2014 14:25 vložil Radim Šíma
Mančík je koňař od kdy?Já jsem slyšel,že je insiminátor se specializací na prasata.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.