17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Můj loňský
Můj loňský
vloženo: 3.5.2012 18:45
autor: Zdeněk Cedidla

úlovky (svět)

Kanada
Kanada
vloženo: 17.5.2014 09:18
autor: Děda z lesa

trofeje

Dnešní oslava sv. Huberta.
Dnešní oslava sv. Huberta.
vloženo: 4.11.2017 17:44
autor: Petr Waclawek

zvěř v přírodě

Liška v oboře
Liška v oboře
vloženo: 2.6.2020 08:32
autor: Děda z lesa

zbraně

Legenda
Legenda
vloženo: 13.6.2014 07:59
autor: Děda z lesa

fotopast

Meďo I
Meďo I
vloženo: 10.4.2015 21:42
autor: Ladislav Mlynský

myslivecké umění

***
***
vloženo: 16.8.2015 15:03
autor: Jiří Lengyel,starší
Statistika
  • 243661 fotek (10 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9797 inzerátů (7 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760994 komentářů fotek (9 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362919 hlasování fotek (57 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 5 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Dnešní lišče

Na potřetí všeho dobrého a zlého. Tím se řídím a opět mířím do míst, kde jsme lovili ráno a včera večer. Bohužel jdu pozdě a tak na "mém" místě už sedí kolega. Tak se otočím a sednu si na rozhraní silnice řepky a strniště ječmenu. Po celou čekanou jsem viděl dvě srny a kocoura z vesnice. Pořád vidím, jak se kolega u balíků "vrtí" a míří. Ale pořád nic. Po desáté hodině mi vyleze na dálku lišče, ale projíždějící auto ho vyleká a to utíká zpátky do řepky. Za pár minut, padne rána. Tak už jí dostal říkám si v duchu, ale po příchodu ke kolegovi se dozvídám ,že střílel brokem na lišku a asi jí spíše postřelil. Tak se rozcházíme, každý k autům. Po pár minutách dorážím tichou chůzí na místo, kde jsem seděl. A vidím jak proti mě směřuje lišče. Tak roztáhnu klacek a mířím. Ale je to proti západu a vidím hodně špatně. Tak zkusím zamyškovat. Na to lišče reaguje perfektně a jde ke mě. To už jí mám asi na 30 metrů a vidím jasně siluletu těla. Ještě jednou zamyškuji a lišče skoprní a kouká na mě. Rozsvítím si bod a namířím na plec, když tečka sedí tam kde má, strništěm uhodí výstřel. Jasně žuchnutí dává zřetel,že jsem trefil. A tak i na třetí čekané jsem byl úspěšný. Lišče bylo už slušné a jsem rád, že jsem alespoň jednu lišku střelil, ještě jich tam dost čeká.. Lovu zdar
vložil: Petr Doškář
vloženo: 5.7.2014 00:06
zobrazeno: 3450x
hodnocení: 25 hlasů



Komentáře:

7.7.2014 08:01 vložil Blanka Klatovská
Lovu zdar.
6.7.2014 11:33 vložil Nožička Jiří
Lovu zdar!
6.7.2014 09:11 vložil Jiří Pospíšil
Lovu zdar!
5.7.2014 18:26 vložil František Mlčoch
Lovu Zdar!
5.7.2014 18:00 vložil ladislavkohousek
Péťo, Lovu zdar.
5.7.2014 11:03 vložil Drahoš Hikl
Lovu zdar!
5.7.2014 11:00 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
5.7.2014 10:28 vložil Zbyněk Oliva
Lovu zdar!!!!
5.7.2014 10:07 vložil František Doškář
Petře ještě jednou,Lovu zdar!!!
5.7.2014 08:47 vložil Lubomír Prokeš
Lovu zdar!!!
5.7.2014 07:53 vložil Milan Ječný
Petře,lovu zdar.Lišek je u vás více jak drobné zvěře,je znát,jak se v tomto MS dělala myslivost.
5.7.2014 07:28 vložil Zdeněk Bláha
Lovu zdar!
5.7.2014 05:46 vložil Josef Vršan
Lovu zdar

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.