17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

když se daří, tak se daří
když se daří, tak se daří
vloženo: 17.1.2014 01:13
autor: Zdeněk Urban

úlovky (svět)

Bezoár Ibex v Turecku
Bezoár Ibex v Turecku
vloženo: 15.1.2019 08:34
autor: Radek

trofeje

Včerejší srnec
Včerejší srnec
vloženo: 12.7.2019 20:01
autor: Milan Jirmann

zvěř v přírodě

Signálka  :-)
Signálka :-)
vloženo: 27.2.2012 16:38
autor: Vít Hlavica

zbraně

Rytina schránky CZ 557,moje práce.
Rytina schránky CZ 557,moje práce.
vloženo: 14.4.2020 20:21
autor: Stanislav Satoria

fotopast

Že to byl bobr ?
Že to byl bobr ?
vloženo: 18.3.2017 15:17
autor: Jiří Netík

myslivecké umění

Igor Pičulin - Slovinský malíř III.
Igor Pičulin - Slovinský malíř III.
vloženo: 23.7.2020 21:20
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243686 fotek (6 dnes)
  • 8553 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761023 komentářů fotek (2 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363059 hlasování fotek (16 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39916 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 12 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Po úspěšném lovu

Rok 1954, dvůr hájovny.
vložil: Jindřiška Padalíková
vloženo: 6.1.2013 11:03
zobrazeno: 2933x
hodnocení: 25 hlasů



Komentáře:

18.3.2015 17:20 vložil dusan kacerek
Nádherná fota!!!
11.1.2013 01:34 vložil ooo
Jindrisko,neni co vysvetlovat!Komentare a nazory nejsou vubec dulezite.Je to Vas "poklad" a na tom zalezi.Vase stare fotografie jiste potesi kazdeho bez rozdilu veku.TEMPORA MANATUR.V.JANDA
10.1.2013 21:29 vložil Jindřiška Padalíková
Pánové, je to kdysi vyfoceno dobře, negativ není otočený. Vím to zcela přesně - nejen podle knoflíků, ale dvůr na hájence mám v živé paměti - od králíkárny vlevo stával dřevník (kůlna na dříví)!! A proč úlovek leží na levé straně, to nevím, asi to naši předkové neřešili nebo porušovali, nevím. Hold,nemám se již koho zeptat. :-( Ale i tak jsem ráda,co mně tatínek zanechal,a že se tím můžu pochlubit.Tatínek sepsal i kroniku, kde mj.popisuje,jak probíhala služba, hony, naháňky jeho otce (také hajný)i svoje zážitky.
8.1.2013 21:24 vložil Jiří Lengyel,starší
Petře,i když máš pravdu,jak říkáš,fotka je hezká.....
7.1.2013 22:17 vložil Petr Tůma
Zajímavá diskuze, nerad bych byl označován za kritika historie ale dle mého názoru při otočení negativu, by byly i ostatní předměty na fotografii naopak, (např. knoflíky na všech uniformách jsou na pravé straně obleků)a i na své uniformě mám knoflíky vpravo... Tak nevím, každopádně pěkná fotka...
7.1.2013 21:47 vložil Karel B. Venzara
Václave, i já musím konstatovat, že jde pouze o postřehnutí anomálie, která byla hned v daném příspěvku uvedena na pravou míru. Ani Jířího ani mne nelze ze šťourání obviňovat všicni vědí, že to totiž není náš styl :-)
6.1.2013 19:31 vložil Jiří Lengyel,starší
Pane Janda,já se také kochám při prohlížení takových vzácných fotografií,jsem dalek toho,abych kritizoval,jen jsem konstatoval i Jindřiška to jako kritiku určitě nebere,jen více takových fotografií,pro nás dříve narozené je to balzám na duši :-))
6.1.2013 16:23 vložil ooo
Jindrisko,moc krasne fotky,jen skoda ze jsou tu zase"levobocaci".Rad se na takoveto fotky v tichosti a respektem a nostalgii podivam.Doba davno zasla tak proc stourat,staci se jen pokochat.Zdravi V.Janda.
6.1.2013 16:04 vložil Karel B. Venzara
Učitě otočený ngativ, při focení takovéto trofeje by asi tito zkužení lesníci nepoložili zvěř na levý bok ...
6.1.2013 12:21 vložil Jindřiška Padalíková
Pane Lengyel, také si to myslím, v té době vlastnil foťák jen jejich ředitel LZ ing.B.Lošťák (m.j.úspěšný fotolovec a autor několika knih),asi to i fotil.
6.1.2013 12:19 vložil Lubomír Prokeš
Krásné fotky Jindřiško, při nich se dobře vzpomíná 1****
6.1.2013 12:00 vložil Jiří Lengyel,starší
1***( v tomto případě byl otočený negativ,že?)

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.