17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Daniel lll.
Daniel lll.
vloženo: 27.1.2015 06:35
autor: Miroslav Puterka

úlovky (svět)

PL 2015
PL 2015
vloženo: 13.2.2016 07:12
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

Trofej jelena z úlovků
Trofej jelena z úlovků
vloženo: 24.11.2016 13:52
autor: Ondřej Tomek

zvěř v přírodě

Lišky
Lišky
vloženo: 10.2.2017 05:52
autor: Josef Vršan

zbraně

Kdo ho chce?
Kdo ho chce?
vloženo: 24.10.2015 22:52
autor: Karel Obrtál

fotopast

..tady hlídám já..
..tady hlídám já..
vloženo: 10.8.2016 18:19
autor: Jaroslav Richter

myslivecké umění

v tráve...
v tráve...
vloženo: 1.7.2016 13:10
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243705 fotek (11 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761030 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363186 hlasování fotek (0 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 2 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Letošní první "už lončák" - kňourek.

V sobotu jsem ulovil letos prvního „ už lončáka“ – kňourka. Střelen nábojem GECO 7x57R, na komoru, zůstal v ohni. Ze tří kusů co přišly na vnadiště byl nejmenší (vyvržený 45 kg), zajímavé je, že přišel asi tak o 15 minut později, než první dva kusy.
vložil: Milan Flora
vloženo: 11.4.2011 23:08
zobrazeno: 5961x
hodnocení: 44 hlasů



Komentáře:

13.4.2011 22:29 vložil Pavel Veverka
Lovu zdar, první prase v tom roce + celkový lov na jaře je vždy super.
13.4.2011 20:17 vložil Adam Ďuga
Lovu zdar,krásná fotka
13.4.2011 06:57 vložil crlikk
Gratulace a Lovu zdar!!!
12.4.2011 22:17 vložil Milan Flora
Jiří, Lovcův dík, fotka je dělaná jen mobilem...
12.4.2011 22:15 vložil Milan Flora
Zdravím jmenovca pana Jirmanna. Věk po dnešní preparaci odhaduji na 12 měsíců (odrostlé sele do 31.3.), ale "už lončák" jsem napsal, protože jsem ho ulovil 9.4.2011. Dle mého názoru, když je ulovené odrostlé sele ve věku cca 12 měsíců po 1.dubnu (i když má ještě prostřední čtyři řezáky mléčné a krajní jsou už trvalé),tak se jedná o lončáka (pět stoliček). Ještě k té ráně, kam jsem namířil tam to šlo. Po vyvržení byla zjištěna ustřelená aorta, proto lončáku šla barva, jak ze vstupu po střele, tak i z ryje. Lovcův dík.
12.4.2011 21:04 vložil Jirka Němec
Milane LOVU ZDAR .... moc pěkná prezentace úlovku.
12.4.2011 20:55 vložil Milan Jirmann
Ta rána je ukázková. Díval jste se na chrup, jestli to je opravdu lončák a ne odrostlé sele? LOVU ZDAR!!!
12.4.2011 19:44 vložil Zdenek Š v o m a
Lovu zdar! Moc pěkná prezentace.
12.4.2011 15:37 vložil Erika Doležalová
Lovu zdar
12.4.2011 14:21 vložil Lukáš Turecký
Milane Lovu zdar! Dobrá prezentace úlovku.
12.4.2011 12:40 vložil Milan Flora
Páni kolegové. Lovcův dík.
12.4.2011 10:54 vložil Václav Stránský
lovu zdar.
12.4.2011 10:36 vložil Sláva Dolníček
Lovu zdar.
12.4.2011 10:16 vložil Vojtěch Molnár
Lovu Zdar!
12.4.2011 04:02 vložil Miroslav Komárek
Lovu zdar přeji.
11.4.2011 23:58 vložil Miroslav Franěk
Tak zvaně učebnicová komora! Lovu zdar!
11.4.2011 23:16 vložil Martin Till
Lovu zdar!!1*
11.4.2011 23:16 vložil jirka hanys
Lovu zdar.Pěkná komorová rána Milane.Pěkná fotka.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.