17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Rarita
Rarita
vloženo: 30.8.2016 14:35
autor: Martin Kronus

úlovky (svět)

Lovíme v Madarsku
Lovíme v Madarsku
vloženo: 20.6.2020 20:42
autor: Július Zsigarcsik

trofeje

Srnec 22.5.2012
Srnec 22.5.2012
vloženo: 23.5.2012 20:49
autor: Petr Sobek

zvěř v přírodě

Čerstvě vytlučeno
Čerstvě vytlučeno
vloženo: 10.9.2019 08:59
autor: Děda z lesa

zbraně

Mistrovské dílo z Brna
Mistrovské dílo z Brna
vloženo: 5.3.2014 00:22
autor: Andrej Mrlian

fotopast

Lynx lynx u Kautského
Lynx lynx u Kautského
vloženo: 15.7.2017 21:15
autor: František Bukovský

myslivecké umění

akát 41 x 29 cm
akát 41 x 29 cm
vloženo: 18.1.2017 15:30
autor: Michaela Píchová
Statistika
  • 243634 fotek (5 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760963 komentářů fotek (9 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362763 hlasování fotek (40 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39911 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 10 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Nejen auta,ale i sekačky snižují naše stavy

Tohle je nadějný roček který vběhl do rotačky. Škoda...
vložil: Josef Malaník
vloženo: 24.5.2011 13:00
zobrazeno: 3232x
hodnocení: 2 hlasů



Komentáře:

26.5.2011 10:34 vložil Ondřej Jonáš
U nás je to stejné, ale s rotačkama mám zkušenost. Traktor jede 10-12km/h a kamera, plašiče na přední rotačce, louku jsem procházel se psem a stejně jedno srnče přeseklé. Vše je taky hodně o štěstí. Ale stejně je to škoda.
26.5.2011 10:34 vložil Ondřej Jonáš
U nás je to stejné, ale s rotačkama mám zkušenost. Traktor jede 10-12km/h a kamera, plašiče na přední rotačce, louku jsem procházel se psem a stejně jedno srnče přeseklé. Vše je taky hodně o štěstí. Ale stejně je to škoda.
25.5.2011 20:41 vložil Jan Heger
Zemědělci v těch velkých záběrech a rychlostech vidí velké výkony, pokud jsou rozumní a dá se s nimi domluvit, tak např. může začít séct od prostřed, aby zvěř měla šanci odběhnout nebo sekat pouze s boční rotačkou a koukat před ni a nejlépe jezdit pomalu. U nás mají na přední rotačce kameru, nemám s tím zkušenost, ale asi to funguje. Tohle hlavně platí pro srnčata, pokud tam vlítne dospělý kus, je to už horší:(..
24.5.2011 21:13 vložil Jakub Hušek
Hodně ošklivé. Škoda ho, velká škoda...
24.5.2011 20:36 vložil zdeněk Frauenterka
rychlost rotačky? 10 - 20 kilometru za hodinu, podle materiálu a navic ještě záběr 8.5 metru
24.5.2011 20:11 vložil Josef Malaník
tomuto srnečkovi zůstal pouze levý zadní běh celý, zbytek přeťatý. I játra byla poraněná...
24.5.2011 17:17 vložil Erika Doležalová
Au :-( To je strašné. Předloni nám taky přivezli srnce po střetu se zemědělskou technikou, přesekané všechny běhy.. Hrůza :-(
24.5.2011 15:37 vložil Jiří Zounek
A co to musí bejt za rychlost když ani dospělí kus srnčího neuteče!!
24.5.2011 15:02 vložil Jiří Lengyel,starší
To je hrůza...
24.5.2011 13:07 vložil Josef Malaník
chtěl jsem napsát rotačky (-:
24.5.2011 13:03 vložil Josef Malaník
chtěl jsem napsát rotačky (-:

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.