17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Môj tohotoročný
Môj tohotoročný
vloženo: 6.10.2016 21:21
autor: Igor Málik

úlovky (svět)

Dnes ráno " LOVU ZDAR "
Dnes ráno " LOVU ZDAR "
vloženo: 26.4.2019 06:11
autor: Michal / admin /

trofeje

Životní srnec...
Životní srnec...
vloženo: 19.9.2016 11:23
autor: Jaroslav Davídek

zvěř v přírodě

...pozor !
...pozor !
vloženo: 4.6.2013 17:23
autor: Vít Hlavica

zbraně

Přestavba jednušky ZBK 110
Přestavba jednušky ZBK 110
vloženo: 15.3.2012 13:27
autor: Ondřej Trlifaj

fotopast

...
...
vloženo: 23.1.2012 15:53
autor: Josef Cimerman

myslivecké umění

Z mojí dílničky
Z mojí dílničky
vloženo: 27.1.2018 15:17
autor: Milan Kučera
Statistika
  • 243689 fotek (9 dnes)
  • 8554 videí (2 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761025 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363075 hlasování fotek (32 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 14 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Největší kňour mé manželky.

Když mne manžel doprovázel na večerní čekanou nečekala jsem že bude tak krásný úplňkový večer.Bylo jasno vál mi dobrý vítr. Nečekala jsem moc dlouho a byl tu byl střelen ráží 7,62*39 střelivo sako zůstal v ohni po ráně na hlavu ani krok./nechci se chválit/na dodávku 97 kg. Má dost dlouhý párák na pravé strně. Má tam totiž ulomený klekták,tudíž nemohl obrušovat/viz. druhé foto/ vypadal dost zvláštně na na první pohled jak prase bradavičnaté.Ten večer jsem střelila ještě sele 28kg.Nevím proč,ale z ulovení černé zvěře mám neskutečnou radost.Za lovu zdar předem děkuji.
vložil: Robátko
vloženo: 18.12.2011 23:01
zobrazeno: 5345x
hodnocení: 19 hlasů



Komentáře:

20.12.2011 15:37 vložil Mirek Kubíček
je to jedovatá ráže, mám ji také, a neustále stoupá v oblibě, díky vzoru cz527, lovu zdar robátko!!
20.12.2011 10:32 vložil Erika Doležalová
"znáte to ta škoda těch plecek nebo nedej bože kýty" - neznám, na kýty nestřílím. Každopádně Lovu zdar.
19.12.2011 23:52 vložil Robátko
Pane Pichnarčík to není manželova škola to musí být v rukou.Manžel mi občas také řekne,že nemám na hlavu střílet,ale znáte to ta škoda těch plecek nebo nedej bože kýty.Lovu dík
19.12.2011 23:46 vložil Robátko
Pane Klíma jsem hodně váhavý střelec.Střílím když jsem si naprosto jistá nestřílím ani na zvěř v pohybu!!!Už právě z důvodu té dohledávky a nemám ráda,když by ta zvěř trpěla obzvláště mou ukvapeností.Jinak lovu dík.
19.12.2011 20:16 vložil Tomáš Palička
Lovu zdar!
19.12.2011 20:16 vložil Stanislav Klíma
O dobré škole asi nmůže být ani řeč,na takového divočáka se na hlavu nestřílí.Přeji této lovkyni absolvovat dohledávku divočáka co má ustřelenou čelist.
19.12.2011 19:57 vložil Petra Pokorná
Veliký "Lovu zdar" Kočko :-D
19.12.2011 19:26 vložil Pavel Veverka
Lovu zdar.
19.12.2011 18:19 vložil Roman Pichnarčík
Petře je vidět, že tvoje manželka dostala od tebe dobrou školu.Manželce přeji Lovu zdar!
19.12.2011 17:34 vložil Antonín Konvičný
Lovu zdar
19.12.2011 15:04 vložil Michael Brož
Přeji Lovu zdar!
19.12.2011 13:37 vložil Lubomír Stejskal
Lovu zdar!
19.12.2011 12:23 vložil Václav Stránský
Lovu Zdar!
19.12.2011 08:55 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
19.12.2011 05:37 vložil Josef Vršan
Lovu zdar

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.