17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Kńour MS Libinsko ze dne 27.9.2017
Kńour MS Libinsko ze dne 27.9.2017
vloženo: 30.9.2017 17:02
autor: Arnošt Včelař

úlovky (svět)

Parochniar
Parochniar
vloženo: 8.5.2017 11:46
autor: NH

trofeje

Říje 2012
Říje 2012
vloženo: 2.2.2013 10:51
autor: Aleš Náhlý

zvěř v přírodě

Liška
Liška
vloženo: 24.1.2020 06:15
autor: Josef Vršan

zbraně

Také historie
Také historie
vloženo: 14.2.2017 13:47
autor: Václav Myslivec

fotopast

....
....
vloženo: 19.7.2016 23:14
autor: Jindřich Mach

myslivecké umění

srnček
srnček
vloženo: 18.3.2014 19:48
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243661 fotek (10 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760994 komentářů fotek (9 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362901 hlasování fotek (39 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 11 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Půlnoční lišák

Uloven na celonoční čekané 00.05hod na vzdálenost 58m.
Ráže 30-30 Win. 170 grs.
vložil: Michal Příhoda
vloženo: 30.3.2015 11:36
zobrazeno: 5152x
hodnocení: 10 hlasů



Komentáře:

13.4.2015 09:29 vložil Ellhenický Petr
Každý napadající či urážející příspěvek bych ihned mazal.Neumíš se chovat, tak tu nemáš co dělat! To není diskutování,ale léčení si svého ega!
11.4.2015 18:46 vložil Omar Stodůlka
Pavle v poho, já vím co jsem napsal, jen jsem to upřesnil! :-) Každý máme svůj názor, až na toho Dementa...
10.4.2015 22:51 vložil Patrik Dvořák
Demente nebo jak se vlastně jmenuješ, nesrovnávej lišky s děckama, neumíš ani napsat svoje jméno. Co se týká odlovu lišky, je vše naprosto správně, ano kritizujte, ale nevím komu o co jde, normálnímu myslivci o drobnou a v dnešní době musíte využít každé šance, k její ochraně.Bohužel dnes je doba, že už klacky pod nohy nehází jen zákonodárci, ale i členi v někerých MS, není vůle něco dělat navíc a tady se řeší správně odlovená liška.Jak víte , že liščata nevynorovali??? Nevíte, jen kafráte a pak brečíte, že není drobná, ale vodbouchat vypuštěný brojlery to je frajeřina, no je to normální???
10.4.2015 12:20 vložil Omar Stodůlka
Pavle veškeré ptactvo mně od mala zajímá a co dělám i myslivost, tak i to lovné! :-) A za sebe musím říct, že zase tak zanedbatelné % to není, u nás je to docela častý jev, minimálně v druhé 1/2 srpna mladí hřivnáči na hnízdě!! A to už se střílí o 106! :-) Samo, že včetně mně! :-)) Lov lišek vidím jak Patrik, bó taky chováme drobnou... Lovu
8.4.2015 09:39 vložil Omar Stodůlka
Pánové a že se třeba loví holuby hřivnáči, kteří mnohdy ještě i v září hnízdí a krmí mladé na hnízdě, to vás nesere ??!!?? Za mě LOVU ZDAR!!
3.4.2015 13:10 vložil Jaroslav Riemer
Souhlasím s Romancikusem.
3.4.2015 11:13 vložil Petr Gogolka
Lovu zdar !
2.4.2015 03:55 vložil Jaroslav Vlosovský
Lovu zdar.
1.4.2015 11:27 vložil Michal Příhoda
Ale kluci nehedejte se ......
1.4.2015 00:58 vložil Patrik Dvořák
Lovu zdar, dva dny a žádnej ochránce,taky úspěch, jen tak dál.
31.3.2015 17:35 vložil Milan Flora
Lovu Zdar!
30.3.2015 23:05 vložil Lumír Mikeška
LOVU ZDAR!!!
30.3.2015 20:07 vložil Tony T
Lovu zdar!
30.3.2015 16:13 vložil Ladislav Stašek
Lovu zdar!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.