17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

když se daří, tak se daří
když se daří, tak se daří
vloženo: 17.1.2014 01:13
autor: Zdeněk Urban

úlovky (svět)

**
**
vloženo: 21.1.2015 12:07
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

Říje 2012
Říje 2012
vloženo: 2.2.2013 10:51
autor: Aleš Náhlý

zvěř v přírodě

Že by chrutí ?
Že by chrutí ?
vloženo: 6.2.2015 08:50
autor: Děda z lesa

zbraně

Sesřičky naposledy
Sesřičky naposledy
vloženo: 6.10.2013 16:00
autor: Jan Frank

fotopast

LIška
LIška
vloženo: 20.11.2018 13:25
autor: Břetislav Staněk

myslivecké umění

*
*
vloženo: 21.2.2016 11:07
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243655 fotek (4 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362870 hlasování fotek (8 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 12 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Kanadský los - Britská Kolumbie

Los ulovený na severu Britské Kolumbie. Lov byl v záři, trval 11 dní, většina času byla prosezená na koni. Krásný, ale poměrně náročný lov s místním outfitterem který měl pronajmutou loveckou oblast o velikosti 750tis ha tuším že na 50let. Je téměř neuvěřitelné jak elegantně a rychle dokáže los zmizet v téměř neprostupném porostu. Tento los byl ulovený v malém jezírku kde se potápěl pro vodní rostliny, byl to silný zážitel z lovu tak majestátného zvířete. Jen samotná cesta do této lovecké oblasti trvala 14hodin jizdy z Prince George autem, následující den 10hodin jízdy na koních, každý měl další dva nákladní koně sebou. Na tomto lovu byla samotná cesta cílem :) v místě lovu jsem viděli několikrát Grizzlyho,černé medvědy, horské karibu, kamzíky běláky. V noci pravidelně slyšeli vlky a nádhernou atmosféru dokreslovala polární záře. Co více si na takovém výletu přát :)
vložil: Radek
vloženo: 26.1.2016 13:20
zobrazeno: 21673x
hodnocení: 55 hlasů



Komentáře:

30.1.2025 17:34 vložil josef valent
Lovu zdar !!!!!!
31.1.2016 23:52 vložil Jiří Krevňák
Super! Lovu zdar
31.1.2016 18:42 vložil Martin Charvát
Lovu Zdar! Rád bych také jednou prožil takový svůj malý útěk do divočiny. Musel to být opravdu silný zážitek. Chlapi-domorodci asi ani neví jaké mají štestí...
30.1.2016 19:54 vložil František Zapalač
Lovu zdar!!!
26.1.2016 22:01 vložil Radek
OK, nečekal jsem takový zájem. Budu do kategorie OSTATNÍ dávat průběžně nějaké fotky z lovu v kanadě a vždycky k tomu napíšu nějaký postřeh který mi fotka připomíná - fotím si to tak abych si po letech vybavil co se tam odehrálo.
26.1.2016 21:11 vložil Josef Honc
LOVU ZDAR, rád bych viděl fotky z Vaší lovecké výpravy (krajina, chaty, cestování na koních atd.). Super zážitek podělte se s ostatníma :-)
26.1.2016 21:05 vložil Karel Kolář
Obrovské LOVU ZDAR!!! Určitě ohromný zážitek. Můžeš-li, poděl se alespoň fotkama a pěkným příběhem. :-))
26.1.2016 20:56 vložil Miroslav Zigo
Radku sázej to sem,díky.
26.1.2016 19:27 vložil Radek
Děkuji, když je to pěkné, je pak na co vzpomínat a o čem povídat :)
26.1.2016 18:21 vložil Vlasta Szokeová
Lovu zdar !!! Všechno krásné a ještě pěkné povídání !!!
26.1.2016 16:55 vložil Radek
Dal jsem to do ostatních aby mi to zbytečne nemusel admin mazat. Protože mám denní limit 3 fotky, dám tam další zítra - pokud bude zájem.
26.1.2016 15:57 vložil Roman Skřejpek
Lovu Zdar a klidně sem ty fotografie dej,jiný kraj jiný mrav.Jistě nebudu sám co se již těší na dalších pár fotografií z opravdové divočiny.
26.1.2016 15:55 vložil G.P.
Kategorie "ostatní" to jistí! :-) Moc by mne ty fotografie lákaly :-)
26.1.2016 15:44 vložil Uhlík Karel
Lovu zdar.
26.1.2016 15:20 vložil ing.Karel Rait
Velké LOVU ZDAR!!
26.1.2016 14:33 vložil Radek
Lovu zdar. O zážitky nouze nebyla :) obzvláště když jsme našli losa uloveneho od grizzlyho a koně začaly vyvádět protože cítili grizzlyho v blizkosti. Dal bych sem i pár fotek loveckých chat jak vypadaly po návštěvě grizzlyho, ale obávám se že to není ani myslivecký interiér, ani myslivecká stavba :D
26.1.2016 14:19 vložil G.P.
To musel být neskutečný zážitek, dobrá trofej, co víc si ještě přát! Lovu zdar. A samozřejmě budu tiše závidět, lov v Kanadě je mým obrovským snem :-)
26.1.2016 13:24 vložil Martin Saifrt
Lovu zdar !!!!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.