17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Srnec 22.5.2012
Srnec 22.5.2012
vloženo: 23.5.2012 21:26
autor: Petr Sobek

úlovky (svět)

lov v PL
lov v PL
vloženo: 17.6.2014 13:16
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

Šesterák
Šesterák
vloženo: 21.8.2017 06:27
autor: Josef Vršan

zvěř v přírodě

Bachyně
Bachyně
vloženo: 26.4.2016 19:18
autor: Martin Žatka

zbraně

Hirsch III.
Hirsch III.
vloženo: 19.4.2015 10:27
autor: Karel Obrtál

fotopast

*
*
vloženo: 30.1.2015 11:12
autor: Ladislav Mlynský

myslivecké umění

diana
diana
vloženo: 23.4.2018 12:05
autor: Ondřej Trlifaj
Statistika
  • 243636 fotek (7 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9797 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760963 komentářů fotek (9 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362771 hlasování fotek (48 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39911 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 9 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Lev v protisvětle ☺

vložil: Jan Novák
vloženo: 10.3.2021 12:38
zobrazeno: 2228x
hodnocení: 15 hlasů



Komentáře:

12.3.2021 12:44 vložil Jan Novák
Jj Drahoši v pohodě netřeba se omlouvat psal jsi obora z otazníkem a já ti odpověděl.To jestli jsem se nespletl v kategorii zajetí, volnost tady před pár týdny nadhodil Daksl a já mu to vysvětlil.Možná proto se někomu zdá že je to z obory, protože jsem vkládal fotky i ze Sedlické obory. Ne nebyl jsem uvnitř ale z poza plotu, jestli nezahlédnu další národní rekord kňoura ☺☺ Já vím že část kolegů tady nevěří, že je možné takhle nafoti černou, protože na ni koukají jen přez kříž svého puškohledu či nočního vidění.Nezastírám pár triků jak zvednout či nalákat černou mám ale to už je moje know-how ☺☺☺ U té velké tlupy to byla kombinace vábničky a ...☺
12.3.2021 07:28 vložil Zdeněk Urban
Já tomu věřím, že fotky pana Nováka v této kategorii jsou z volnosti, o to jsou cennější a vzácnější. Ale jsou tu i fotografové, kteří do sekce "zvěř v přírodě" dávají fotky z obory a přitom fotky náleží do sekce "zvěř v zajetí".... Nevím, co je k tomu vede...?!?
11.3.2021 21:41 vložil Drahoš Hikl
Nejde o to šikovní fotografové,že bych nevěřil,ty vkladané fotky Jendou jsou pro mne neskutečné,tak mě napadla obora.Někde jsem to sdělení o volnosti přehlédl,takže se Jendo omlouvám :)A budu se těšit na další záběry zvěře.
11.3.2021 06:09 vložil Jaroslav Vlosovský
Já Jendovi věřím, že to se svým foťákem takhle umí.
10.3.2021 15:28 vložil Vlasta Szo"keová
1***
10.3.2021 12:53 vložil Jan Novák
Pro Drahoše ☺ Ne Drahoši to není obora, už jsem to psal jinde, že striktně dodržuji kategorie volnost a zajetí a fotky vkládám podle toho kde jsem je pořídil. Z logiky věci vyplývá, že nemůžu napsat kde jsem fotil ale pokud fotku vložím do volnosti pak ve volnosti pořízená je, díky za zájem ☺

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.