17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

životní srnec
životní srnec
vloženo: 7.6.2013 22:03
autor: Milan Bandik

úlovky (svět)

Kamčatka 2018
Kamčatka 2018
vloženo: 13.11.2018 20:53
autor: Jiří Ondrejkovič

trofeje

Dnes dokončení
Dnes dokončení
vloženo: 9.4.2015 08:31
autor: Miloslav Šlapanský

zvěř v přírodě

Říje
Říje
vloženo: 2.10.2019 09:22
autor: Děda z lesa

zbraně

Nůž rytý na zakázku II.
Nůž rytý na zakázku II.
vloženo: 12.2.2015 14:11
autor: Petra Hanzlíková

fotopast

...
...
vloženo: 30.5.2014 13:12
autor: Bohumil Koláček

myslivecké umění

velikonoce
velikonoce
vloženo: 17.4.2012 07:41
autor: Svatoslav Ščudla
Statistika
  • 243645 fotek (8 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760983 komentářů fotek (12 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362833 hlasování fotek (37 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39913 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 10 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Finsko 2011

Můj los z letošní výpravy do Finska, ulovený po přívábení finským průvodcem...
vložil: Trautenberg
vloženo: 9.10.2011 19:10
zobrazeno: 4379x
hodnocení: 27 hlasů



Komentáře:

6.11.2011 18:56 vložil Milan Stýblo
Čau Máro, už jsem ti jednou přál, hned jak jsi mi volal. Ale leště jednou velké LOVU ZDAR. Musím se ale vmísit do řešení ráže. Ono je jedno čím střílí. Hlavně když je "cíl" hodně velký:-))))Hlavně že to nebylo před 7 lety ještě se starou 30-06. To by i slon byl malej. Musím tě troch popíchnout, už dlouho ses neozval. Tak se koukej napravit.
13.10.2011 21:49 vložil Trautenberg
Co me znaji, tak ví, že na svoji .270Winchester nedam dopustit:) Jedine , že oproti standartu jsem ji nakrmil Normou Vulcan...
13.10.2011 14:36 vložil Martin Vojtěch
Tak Marku ještě jednou lovu zdar!!! Pane Hála, jak jinak než že na něj šel určitě Trautenberg se svou kancobijkou 270 Win. :-)
12.10.2011 20:43 vložil František Zapalač
Přeji lovu zdar !!!
12.10.2011 17:41 vložil H.J.
Lovu zdar, jen se chci zeptat, s jakou ráží nalosa? Ta flinta na fotografii nevipadá jako silná ráže.
12.10.2011 13:53 vložil Patrik Bok
Lovu zdar,jen se divím ŠŤOVAJS,že jsi ho z tý svý"PLIVKY"přemluvil ke kapitulaci.Kdybych tě neznal..........
12.10.2011 08:23 vložil Erika Doležalová
Lovu zdar!
11.10.2011 21:46 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
11.10.2011 21:00 vložil Jaroslav chochola
No vyplách jsem si voko. Lovu zdar.
11.10.2011 16:49 vložil ing.Karel Rait
Lovu zdar!!Tohle bylo vždy mým životním přáním(ne lov v Africe), bohužel zůstane jen přáním.S ohledem na věk,nové kyč. klouby a nesolventnost(koupě domku v již.Čechách s následnou investici do vylepšení).Ale existují tyto stránky,takže se můžu pokochat štěstím a radostí druhých!
10.10.2011 11:42 vložil Michael Brož
Lovu zdar!
10.10.2011 11:01 vložil Marek Lampert
Lovu zdar. A tiše závidím možnost lovu na severu ... :-)
9.10.2011 19:54 vložil Trautenberg
Lovu dik, jo Jirko fakt super, a i lov pernaty byl uzasnej, vsak se nekde na podzim potkame a povypravim:)
9.10.2011 19:41 vložil Jiří Novák KL
Lovu zdar Marku,určitě hodně dobrej zažitek.
9.10.2011 19:39 vložil Josef Vršan
Lovu zdar

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.