17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Stříbrný srnec
Stříbrný srnec
vloženo: 13.11.2012 23:39
autor: Radomír KULANDA

úlovky (svět)

Lov rysa v Lotyšsku
Lov rysa v Lotyšsku
vloženo: 24.1.2019 17:37
autor: Martin Saifrt

trofeje

Zlatá rarita
Zlatá rarita
vloženo: 10.8.2018 09:27
autor: Antonín Pospíchal

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 8.1.2013 08:29
autor: Marek Drha

zbraně

Komplet
Komplet
vloženo: 22.2.2014 11:28
autor: Děda z lesa

fotopast

Meďo I
Meďo I
vloženo: 10.4.2015 21:42
autor: Ladislav Mlynský

myslivecké umění

darček pre kamoša..
darček pre kamoša..
vloženo: 3.2.2016 16:29
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243658 fotek (7 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760994 komentářů fotek (9 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362900 hlasování fotek (38 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 12 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Tichá vzpomínka

Dnes uplynulo 10 dní,od doby kdy jsem pochoval svého miláčka drsnosrstou jezevčici Etu se kterou jsem 10 let prožíval krásnou myslivost.Bohužel na podzim lońského roku začala špatně dýchat a denně vypila 3 l vody.Veterinář si myslel že má virózu a tak jsme chodili každý druhý den na injekce antibiotik. Nic se nezlepšilo a tak jsem navštívil vet.kliniku. Tam ji odebrali krev, zrentgenovali a poslali moč na vyšetření do Německa. Po 3 dnech mi oznámili, že trpí strašnou nemocí tzv.Cushingův syndrom nadledvinek, které produkují vyšší tvorbu kortizolu. Ten způsobuje tloustnutí psa, zvětšení srdce a časem šedý zákal v očích a výskyt tumorů na krku a později v mozku.Léky pouze oddalují konec a léčba stojí měsíčně cca 2000 Kč.Když se objevily tumory na krku, na doporučení veterináře byla utracena.Na zahradě jsem ji pochoval po myslivecku s čestnou salvou, zazpíval jsem ji myslivecké písně a potom se s ní rozloučil.Psychicky jsem to ovšem nezvládl a s očima zalitýma deštěm slz jsem se,řečeno po myslivecku, ožral jako to prase. Dodnes nosím ortézu na naraženém levém rameni. Dej ji Búh klid ve věčných lovištích.
vložil: Jiří Švec
vloženo: 23.4.2017 12:23
zobrazeno: 1727x
hodnocení: 10 hlasů



Komentáře:

27.4.2017 20:25 vložil tomáš pátek
Cítím s vámi jeto člen rodiny kdo nezažil ten nepochopí mám také dva hafany a to ho okamžiku se děsím ale co z tím naděláme jeto koloběh života milovaný odchází vzpomínky zustavaj
27.4.2017 18:34 vložil Jiří Todt
Také jsem letos v lednu prožil stejnou událost
24.4.2017 22:57 vložil Petr Tihelka
Soucítím s Vámi...
23.4.2017 19:19 vložil Jindřiška Padalíková
Znám to, já musela nechat utratit mého Bena (baseta).
23.4.2017 18:18 vložil Lukáš Šedivý
Toto vše znám z vlastní zkušenosti. Mně čubina vydržela 3 roky od zjištění. Nakonec se začala vnitřně topit, tak jsem to musel také ukončit. Strašná nemoc. Držte se!!!
23.4.2017 13:19 vložil Ellhenický Petr
Vím o čem mluvíš. Chce to hned jiného psa, nebo se tím budeš užírat.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.