17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Zlatý, 192,26 bodů
Zlatý, 192,26 bodů
vloženo: 28.10.2017 07:51
autor: Svatopluk Huličný

úlovky (svět)

Losy z Kamčatky
Losy z Kamčatky
vloženo: 24.3.2013 06:32
autor: mirojevo

trofeje

najlepší tejto sezony na preparáciu
najlepší tejto sezony na preparáciu
vloženo: 1.2.2014 12:43
autor: Roman Dudek

zvěř v přírodě

V říji
V říji
vloženo: 4.10.2019 09:41
autor: Děda z lesa

zbraně

Luxus!
Luxus!
vloženo: 20.2.2012 16:53
autor: Michal Jaroš

fotopast

Na újedi 2
Na újedi 2
vloženo: 26.10.2017 19:11
autor: Jiří Netík

myslivecké umění

nuda..
nuda..
vloženo: 12.3.2014 17:44
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243651 fotek (14 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (14 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362847 hlasování fotek (51 dnes)
  • 57303 hlasování videí (1 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 10 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Víkendové poklady

I přes nesnesitelné vedro, které vládlo uplynulý víkend, jsme s přítelem vyrazili do přírody zkusit štěstí při hledání shozů. To štěstí se na nás hned v sobotu 18.8. usmálo. Z křoví mezi poli jsme si vítězně a s úsměvem na tváři odnášeli srnčí shoz mladého vidláka. Doma jsme ho přidali k naší sbírce, kterou pomalu, ale jistě našimi úlovky rozšiřujeme.
V neděli 19.8. bylo vedro ještě větší než předešlý den, ale stále jsme se nenechali odradit. Vždycky chceme tomuto koníčku věnovat každou volnou chvilku. Ale i ten den na nás náhody a štěstí nezapoměli a my jsme vylézali z jednoho remízku o 1 srnčí poklad bohatší. Tentokrát jsme se radovali ze shozu šesteráka.
V odpoledních hodinách, když jsme nabrali ve chládku domova nové síly, bylo auto opět nastartované a my vyráželi ještě na jedno místo. To už ale nikdo z nás dvou nevěřil, že dotřetice nás štěstí neopustí a bude při nás stát dál. A kupodivu stálo... A to v takové míře, že jsme tomu vůbec nemohli uvěřit. U stromu ležel, přikrytý listím a větvemi, dančí shoz. Jen sotva jsme si ho všimli a hned poté už bezpečně ležel v našich rukách. Ono když držíte v rukou takovou nádheru, jen těžko se tomu chce věřit. A hlavně v takové lokalitě, ve které se nacházíme my a daňci se tu ve volné přírodě vyskytují jen zřídka.
Cesta zpět byla velmi radostná, ale značné vyčerpání na nás už bylo znát. I přes to všechno to byla ta nejkrásnější tečka nedělního dne a celého vydařeného víkendu. Opravdu to všechno úsilí stálo za to a to nám nikdo nevezme.:)
vložil: Martina Zemanová
vloženo: 24.8.2012 08:36
zobrazeno: 2108x
hodnocení: 6 hlasů



Komentáře:

27.8.2012 15:46 vložil Martina Zemanová
Někdy se náhodám přece musí pomalu chodit naproti. :) Jinak děkujeme moc! :)
27.8.2012 15:05 vložil milan myska
kdepak náhoda!to si člověk musí vychodit:)))
24.8.2012 16:10 vložil Roman Erban
gratuluji,také tomuto koníčku věnuji svuj čas,je to hodně o náhodě
24.8.2012 14:51 vložil milan myska
super:)))

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.