17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

dar od našich patronů. Děkuji
dar od našich patronů. Děkuji
vloženo: 10.8.2014 13:43
autor: Tomáš Pražák

úlovky (svět)

tetrov hlucháň v Rusku
tetrov hlucháň v Rusku
vloženo: 27.1.2015 19:17
autor: mirojevo

trofeje

Srnec
Srnec
vloženo: 2.9.2015 06:28
autor: Josef Vršan

zvěř v přírodě

líška a bažant
líška a bažant
vloženo: 26.3.2017 22:06
autor: Rastislav Rejko

zbraně

V dílně...
V dílně...
vloženo: 20.1.2016 08:25
autor: jirka krbeček

fotopast

trocha adrenalinu
trocha adrenalinu
vloženo: 13.3.2014 16:33
autor: Jaroslav Válek

myslivecké umění

**
**
vloženo: 2.7.2016 09:18
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243637 fotek (8 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760971 komentářů fotek (17 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362791 hlasování fotek (68 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39911 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 13 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Můj první doprovod...

vložil: Radek Plevák ml.
vloženo: 9.6.2011 22:35
zobrazeno: 3929x
hodnocení: 30 hlasů



Komentáře:

2.11.2011 21:23 vložil Radek Plevák
tak páni myslivci, srnec byl odhadnut na 8 a více let , preparát se vydařil a bude na jaře 2012 vystaven na přehlídce trofejí pořádané OMS UH. Hradiště, že by trofej měla zůstat doma ? je sice možný fakt , ale po 5 minutách závisti je našemu kamarádu přáno :-) , zadara to nebylo ,to si pište, pomáhal mechanizací při stavbě "chaloupky" díky Tome a ještě jednou-lovu zdar
11.6.2011 11:06 vložil Adam Ďuga
Lovu zdar,krásná trofej
11.6.2011 08:54 vložil Honza Becher
...taková trofej má zůstat doma... Dobrá trofej!!!
10.6.2011 22:10 vložil Radim Knot
Rade Lovu zdar! pozdravuj taťku...
10.6.2011 14:00 vložil Fergus
Pěkná trofej, doprovodu i lovci Lovu Zdar
10.6.2011 11:56 vložil Radek Plevák ml.
Je to foceno jen telefonem, proto tomu odpovídá kvalita. Fotilo jse to mnohokrát, ale ne já. Jak mě příjdou fotky tak je jsem hodím. Ano jak někteří správně podotkli srnec vypadá na 3 - 4 roky. Na zuby jsem se nedíval, vzhlem k tomu že host jsi chce nechat udělat preparát.Informace o věku dodam.
10.6.2011 11:51 vložil Radek Plevák ml.
Je to foceno jen telefonem, proto tomu odpovídá kvalita. Fotilo jse to mnohokrát, ale ne já. Jak mě příjdou fotky tak je jsem hodím. Ano jak někteří správně podotkli srnec vypadá na 3 - 4 roky. Na zuby jsem se nedíval, vzhlem k tomu že host jsi chce nechat udělat preparát.Informace o věku dodam.
10.6.2011 10:08 vložil Jiří Lengyel,starší
Radku,přeji Lovu zdar,měl jsi ale vyfotit srnce lépe,vidím,že je to unikátní trofej,ale takto z ní mnoho nevidíme.
10.6.2011 09:12 vložil Blanka Klatovská
Lovu zdar.
10.6.2011 06:22 vložil Josef Vršan
Lovu zdar - dobrý srnec
10.6.2011 05:28 vložil Aleš Frančák
Pan Srnec. Lovu zdar
10.6.2011 00:06 vložil Martin Vodička
No ty kráso! Lovu zdar!
9.6.2011 22:40 vložil Petr Rolinc
Lovu zdar! Dobrá trofej!
9.6.2011 22:38 vložil Vojtěch Molnár
Lovu Zdar! Velice dobrý srnec, ale ta hlava by držela i bez toho klacíku

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.