17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Srnec 22.5.2012
Srnec 22.5.2012
vloženo: 23.5.2012 21:26
autor: Petr Sobek

úlovky (svět)

Zimbabwe díl 13.
Zimbabwe díl 13.
vloženo: 4.1.2018 12:09
autor: Radek

trofeje

Neoddělitelné
Neoddělitelné
vloženo: 15.3.2018 08:51
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

Předčasný tok bažantů
Předčasný tok bažantů
vloženo: 13.2.2019 13:48
autor: Miroslav Franěk

zbraně

Stephen Grants Patent ,2
Stephen Grants Patent ,2
vloženo: 9.5.2013 21:29
autor: František Mlčoch

fotopast

Jelen
Jelen
vloženo: 25.10.2020 05:50
autor: Josef Vršan

myslivecké umění

Když jsem na náledí zlomil pažbu
Když jsem na náledí zlomil pažbu
vloženo: 24.2.2017 06:15
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243712 fotek (9 dnes)
  • 8557 videí (2 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9796 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761031 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363226 hlasování fotek (47 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39919 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 7 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Jelen

Věk cca.pět let
vložil: Jan Bartoš
vloženo: 30.11.2011 18:23
zobrazeno: 3767x
hodnocení: 5 hlasů



Komentáře:

1.12.2011 16:46 vložil František Zapalač
Lovu Zdar!
1.12.2011 15:51 vložil Jiří Lengyel,starší
Vážení,nešlo o to,jak je jelen starý,to jaksi vyplynulo z diskuze,lovec sám píše,že ještě není"jelenář",jelen byl pravděpodobně poplatkový,za to tedy lovce nepranýřujme,ale fotka uloveného jelena,div ne pod autem je špatná.....
1.12.2011 15:18 vložil Jan Přikryl
Třetí hlava bez debat,sle presto lovu zdar!
1.12.2011 09:52 vložil ing.Karel Rait
Lovu zdar! Jinak jsem téhož názoru jako kolegové p.Lengyel st.a p.Vršan.Tohle střelit za mého působení ve státní službě,to by byla paleta!
30.11.2011 22:14 vložil Roman Skřejpek
A já zase musím jen souhlasit s Váženým Jiřím.
30.11.2011 21:57 vložil Jiří Lengyel,starší
Pane Bartoš,je mě líto,že jste nepochopil dobře míněnou radu,když negativní poznámku berete jako remcání,Vaše chyba.Jen na vysvětlenou pro Vás,možná jste ještě tolik zvěře neviděl,co já ulovil.....
30.11.2011 19:47 vložil Josef Vršan
Lovu zdar -také bych se přikláněl k názoru p.Lengyela, 3 hlava,ležet leží a živou vodu nikdo nemá.
30.11.2011 19:44 vložil Jan Novák
Je třeba nešetřit digitál a máčknout to vícetekrát. Snadno vymažeš...
30.11.2011 19:37 vložil Jan Bartoš
:-) Zajímavé je,že nejvíc remcaj ty co v ůlovcích nemaj jedinou fotku.možná že je čtyřletý,ale to řeknou až na výstavě já eště nejsem tak zkušený jelenář abych to poznal a vkaždé knize je to trošku jinak jo a na této fotce je nejlépe vidět celé paroží a když to oříznu tak to sem nemúžu dostat.
30.11.2011 19:04 vložil Roman Skřejpek
Souhlasím s názorem Jiřího,ale přes vše Lovu zdar.
30.11.2011 18:56 vložil Jiří Lengyel,starší
Pane Bartoš,možná jsem více kritický,než bych měl,ale uznejte sám,že takto vyfotit jelena,není to pravé,jak se říká,ořechové.Také bych řekl,že jelen je čtyřletý,tedy 3. hlava ....Nic ve zlém,ale jistě máte fotku lepší,tak se polepšete-:))
30.11.2011 18:47 vložil Jan Bartoš
Lovu Dík
30.11.2011 18:39 vložil Jiří Lengyel,starší
Jelen byl uloven,nebo přejet autem..?Hrozná fotografie....

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.