17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

1.
1.
vloženo: 2.4.2018 09:45
autor: Milan Severa

úlovky (svět)

Kamčatka 2018
Kamčatka 2018
vloženo: 13.11.2018 20:53
autor: Jiří Ondrejkovič

trofeje

Kamarádův srnec
Kamarádův srnec
vloženo: 9.7.2019 06:18
autor: Josef Vršan

zvěř v přírodě

Liška
Liška
vloženo: 27.10.2020 05:45
autor: Josef Vršan

zbraně

Kulový troják Merkel
Kulový troják Merkel
vloženo: 6.1.2019 03:40
autor: jan chadt

fotopast

Berou
Berou
vloženo: 6.2.2018 16:32
autor: Milan Jirmann

myslivecké umění

diana
diana
vloženo: 23.4.2018 12:05
autor: Ondřej Trlifaj
Statistika
  • 243686 fotek (6 dnes)
  • 8553 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761022 komentářů fotek (1 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363054 hlasování fotek (11 dnes)
  • 57304 hlasování videí (0 dnes)
  • 39916 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 9 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Divocak z Vernovic

Dnes v 16.30 hod. ulovil sveho sestnacteho divocaka, dlouholety clen MS Borky- Vernovice, vazeny myslivec pan Ludvik Salava( 78 let! ), presnou ranou na komoru. Vzdalenost cca 90 m!. Prejeme uprimne LOVU ZDAR! a mnoho dalsich loveckych uspechu.
vložil: Kamil Krátký
vloženo: 5.12.2011 19:22
zobrazeno: 3685x
hodnocení: 19 hlasů



Komentáře:

8.12.2011 11:58 vložil David PETR
Ludvíku přeji upřímné LOVU ZDAR . Mám radost z dobré rany na spodní komoru . David PETR . www.lesanka.cz
6.12.2011 13:50 vložil Lubomír Stejskal
Lovu zdar !
6.12.2011 13:15 vložil Jakub Hušek
Upřímné "Lovu zdar!" k úlovku. Jen škoda, že se i starý myslivecký kmet oblékne do maskáčů - k té lesnické brigadýrce nějak nepasují:-(
6.12.2011 09:47 vložil Milda Hájek
Hoši , kdepak budeme my v tomhle věku .....
6.12.2011 08:54 vložil Ondřej Giecek
Bohužel s těma maskáčema je to jiná.
6.12.2011 08:53 vložil Ondřej Giecek
Ano je to úctyhodný věk a nejen že se aktivně věnuje myslivosti a stále loví ve věku, jak píše pan Bárta, nevyměnil, jako někteří myslivci zbraň za půllitr, v lese by mu málokterý mladík stačil.
6.12.2011 08:20 vložil Arnošt Bárta
Lovu zdar. Nezbývá než tiše závidět, že v takovém věku pan Salava stále aktivně loví. Je vidět, že na věku až tak moc nezáleží. U nás takoví členové loví jen v hospodě u piva. Pánové a co vojenské maskáče ty nikomu z vás nevadí. Kdyby to byl mladý myslivec, tak by jste ho dávno zpražili. Já to teda taky neuznávám, ale na čekanou, nebo na vycházku se psama je nosím taky.
6.12.2011 06:35 vložil Ondřej Giecek
Tak to musím taky popřát, Lovu Zdar!!!
5.12.2011 22:37 vložil Michael Brož
Přeji Lovu zdar!
5.12.2011 21:00 vložil Miroslav Novak
Lovu zdar.Jen tak dale.
5.12.2011 20:39 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
5.12.2011 20:13 vložil Josef Vršan
Lovu zdar - uctihodný věk, dobrý zrak pana Salavu,jen tak dále
5.12.2011 20:08 vložil Tomáš Robotka
Lovu zdar pane Salavo.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.