17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

První daněk mé přítelkyně
První daněk mé přítelkyně
vloženo: 2.10.2015 23:01
autor: Stanislav Hnátek

úlovky (svět)

Dnes ráno " LOVU ZDAR "
Dnes ráno " LOVU ZDAR "
vloženo: 24.4.2019 10:42
autor: Michal / admin /

trofeje

jeleň
jeleň
vloženo: 3.10.2014 15:31
autor: Roman Dudek

zvěř v přírodě

Černí rytíři
Černí rytíři
vloženo: 4.2.2013 14:59
autor: Roman Těšínský

zbraně

Rytina schránky CZ 557,moje práce.
Rytina schránky CZ 557,moje práce.
vloženo: 14.4.2020 20:21
autor: Stanislav Satoria

fotopast

**
**
vloženo: 26.1.2020 10:36
autor: Rostislav Jurdič

myslivecké umění

Glejt na krále honu
Glejt na krále honu
vloženo: 12.11.2017 08:23
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243645 fotek (8 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760980 komentářů fotek (9 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362829 hlasování fotek (33 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39913 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 12 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Když to někdy nejde

Chvilku pila šlapala a najednou konec. Ruka už mě bolela od startování a tak jsem vzal do roky bezporuchový stroj. Starou ,dobrou odvětvovačku. Když jsem se ale dostal k těm silným sukům, řekl jsem si ,"tak to teda nezvládnu"a šel jsem oživit pilu. Podařilo se!!!
vložil: jiri rajs
vloženo: 16.11.2020 21:40
zobrazeno: 3369x
hodnocení: 22 hlasů



Komentáře:

17.11.2020 19:16 vložil Jiří Netík
Jirko, klobouk dolů.
17.11.2020 18:27 vložil jiri rajs
Paní Padalíková, musel jsem to zdokumentovat, pro případ, aby se vědělo kudy jsem šel do Hubertova revíru.
17.11.2020 16:28 vložil Vlasta Szo"keová
1***
17.11.2020 11:01 vložil František Mlčoch
Jasně Jiří...
17.11.2020 10:29 vložil Jindřiška Padalíková
A ještě se sám zdokumentuje ! Palec nahoru!
17.11.2020 10:16 vložil Karel Daněk
1***
17.11.2020 08:17 vložil Josef Panic
I pila má svou hlavu, asi jsi ji uštval.
17.11.2020 06:31 vložil Josef Vršan
Tak je to správné 1***
16.11.2020 23:36 vložil Jaroslav Vlosovský
Pomáhej pánbůh. Ale stejně jsi to musel odmakat sám...1***
16.11.2020 22:28 vložil jiri rajs
No vidíte, zase dvakrát, to asi tou sekerou.
16.11.2020 22:26 vložil jiri rajs
Franto, každý máme pro dřinu jinou míru. Já jsem velkej držgrešle. A když můžu mít něco zadarmo, tak toho využiju. Podívej, tak krásnej vzduch a zadarmo, fitcentra jsou teď zavřená a já mám tady fitcentrum taky zadarmo. Nikdo mě nesleduje, abych náhodou neudělal víc shybů než on a i prdnout si můžu kdy chci. No a domů jedeš pak krásně utahanej a spojenej a víš, že jsi pro sebe něco udělal dvakrát a hlava jak je krásně vyčištěná.
16.11.2020 22:26 vložil jiri rajs
Franto, každý máme pro dřinu jinou míru. Já jsem velkej držgrešle. A když můžu mít něco zadarmo, tak toho využiju. Podívej, tak krásnej vzduch a zadarmo, fitcentra jsou teď zavřená a já mám tady fitcentrum taky zadarmo. Nikdo mě nesleduje, abych náhodou neudělal víc shybů než on a i prdnout si můžu kdy chci. No a domů jedeš pak krásně utahanej a spojenej a víš, že jsi pro sebe něco udělal dvakrát a hlava jak je krásně vyčištěná.
16.11.2020 21:47 vložil František Mlčoch
Jiří, nadřel ses snad v životě málo?

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.