17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Jelen k jubileu
Jelen k jubileu
vloženo: 22.10.2013 21:10
autor: Leoš Lukášek

úlovky (svět)

Lovu zdar!
Lovu zdar!
vloženo: 20.9.2019 06:14
autor: NH

trofeje

Zadařilo se
Zadařilo se
vloženo: 5.10.2019 19:38
autor: Jiří Netík

zvěř v přírodě

Selátka
Selátka
vloženo: 22.3.2019 08:24
autor: Děda z lesa

zbraně

První pokus
První pokus
vloženo: 19.4.2016 22:43
autor: Jiří Pavlovský

fotopast

Macko
Macko
vloženo: 16.11.2014 17:11
autor: Ladislav Mlynský

myslivecké umění

Autor neznámý II.
Autor neznámý II.
vloženo: 14.1.2017 13:49
autor: Jindřiška Padalíková
Statistika
  • 243637 fotek (8 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760971 komentářů fotek (17 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362791 hlasování fotek (68 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39911 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 12 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Umělá nora.

Tato umělá nora má jen jeden vsuk výhodou je, že tam v zimně neprotahuje a liška jde ven vždy z jednoho vsuku (ušetří se i stav.materiál). U kotla jsou dvě roury vedle sebe, aby se pes mohl dostat za lišku. Je to odzkoušené a funguje to. Letos vynorovaná zatím jedna liška.
vložil: Milan Flora
vloženo: 15.2.2011 10:19
zobrazeno: 5617x
hodnocení: 16 hlasů



Komentáře:

16.2.2011 18:12 vložil Robin Daňa
PARÁDA!! tiše závidím, ale taky už něco se švagrem chystáme. Ať se daří !!
16.2.2011 15:31 vložil Petr H.
Děkuji pánové podívám se v těch stavebninách jelikož tyhle roury jsem nikde neviděl... ale je to dobrý nápad lepší než to vyhodit a pro bezpečnost psa nejlepší...
16.2.2011 15:20 vložil Petr H.
Děkuji pánové podívám se v těch stavebninách jelikož tyhle roury jsem nikde neviděl... ale je to dobrý nápad lepší než to vyhodit a pro bezpečnost psa nejlepší...
16.2.2011 11:02 vložil Robin Vytisk
pěkná práce,at se vám daři v norování
16.2.2011 10:58 vložil Michal Rott
Funkčnost mohu potvrdit,podobným stylem máme udělaných deset nor a v osmi už sme byli úspěšní.V některých samozřejmě i vícekrát.
15.2.2011 22:34 vložil Milan Flora
Peťo zdar, roury už byly použité na staré drenáže na louce, kde obec dělala nový rybník a z drenáží z louky jsme použili 40 let staré roury v dobrém stavu na několik umělých nor ( jedna pěkně naložená fréza s dvoukolkou). Stará kvalita se osvědčila. Dáváme dvě roury vedle sebe , z čela betonové koryto-kotel, jinak podle potřeby od dvojté roury 4 až 8 ks dle terénu. Hlavně do nory nefouká,jako když má dva vsuky, je tam jak za kamnama a to se liškám líbí.Lovu zdar.
15.2.2011 16:05 vložil Petr H.
moc se mi to líbí...mohu se zeptat dají se tyto roury koupit někde například ve stavebnictví ? nebo takových potřebách nebo kde to popřípadě berete vy ?? a kolik jich tak dáváte za sebe?? mám zkušenosti akorát s kupovanými co inzerují myslivost...děkuji za odpověď
15.2.2011 15:16 vložil Milan Flora
... jedna roura měří 60cm x 2 + 60cm kotel, celková délka 180cm. Tak si myslím, že to není jen pro 1ks. Do soboty budou v klidu, plánujeme norováni umělých nor a pak se uvidí ..., určitě dám vědět.
15.2.2011 14:56 vložil Jaroslav chochola
Máme to jiné ale pokud dojde k vyhnání tak jen dobře. Co o kankování když je tam i víc kusů.
15.2.2011 10:41 vložil Petr Pořádek ml.
JJ taky jsem takovou dělal, skutečně ušetříš za materiál a lišky do toho rády lezou.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.