17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Říje 2016 Gápel
Říje 2016 Gápel
vloženo: 29.9.2016 16:33
autor: Leoš Lukášek

úlovky (svět)

Medvěd z Azerbajdžánu
Medvěd z Azerbajdžánu
vloženo: 1.5.2016 08:23
autor: Radek

trofeje

Exkurze Maďarsko 2007
Exkurze Maďarsko 2007
vloženo: 17.2.2020 09:01
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

Spokojená
Spokojená
vloženo: 5.2.2017 08:29
autor: Martin Hruška

zbraně

Zajímavý nůž s baterkou
Zajímavý nůž s baterkou
vloženo: 6.4.2015 08:57
autor: Děda z lesa

fotopast

Modelka :)
Modelka :)
vloženo: 9.2.2014 10:59
autor: Vojtěch Bednařík

myslivecké umění

Glejt na krále honu
Glejt na krále honu
vloženo: 12.11.2017 08:23
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243645 fotek (8 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760980 komentářů fotek (9 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362829 hlasování fotek (33 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39913 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 12 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Vysoká

....
vložil: Miroslav Petrla
vloženo: 4.4.2012 11:34
zobrazeno: 1266x
hodnocení: 19 hlasů



Komentáře:

4.4.2012 20:15 vložil Aleš Procházka
já to taky nemyslel zle jen ty lesy znám hodně dobře a nepřisuzoval sem tu fotku oboře soutok i když to byla nakonec pravda. Myslím si pane Lengyel že jste zkušený myslivec a jelenář a takových lidí si cením!!! Takže jestli jsem to napsal neurvale tak se omlouvám..
4.4.2012 19:18 vložil Jiří Lengyel,starší
Nemyslel jsem to zle,jen jsem se domníval,že autor zaměnil stránku.....
4.4.2012 19:01 vložil Aleš Procházka
Tak to jo :-) Já mám v lužních lesích toho projitýho opravdu od Mikulčic až za Týnec a spoustu zážitků se zvěří :-) Tak ať se daří a Fotu zdar :-)
4.4.2012 18:43 vložil Miroslav Petrla
myslím, že při vší úctě ke "kamarádce" kdybych s ní nemluvil o soutoku tak by věděla tak .... :-) Nedávno jsem jí popisoval peripetie při focení na soutoku
4.4.2012 18:29 vložil Aleš Procházka
To sokolnice :do fotogalerie ostatní jsem dal fotku ... Jen by mě zajímalo jestli by jste mi mohla říct kde jsem to fotil????
4.4.2012 18:12 vložil Aleš Procházka
já jen napsal že to mohl nafotit i mimo oboru... A oboru soutok taky znám...
4.4.2012 17:57 vložil Miroslav Petrla
ses nějak rozohnila... Už ti nic nepovím :-) měj se. /to co psala sokolnice, je bohužel pravda.
4.4.2012 17:46 vložil sokolnice
Ten plot co je tam vidět je od oplocenky, kterých je takové množství, že by oplotily "republiku"
4.4.2012 17:45 vložil sokolnice
je to obora Soutok. Rozlohou asi větší než leckterá volná honitba, ale je fakt že obora i když se tam dá chodit a nepotkat třeba týden skoro nic. Tedy až na "lesníka", který Vás vyžene se slovy, že Vám rozšlape fotoaparát :-)
4.4.2012 17:24 vložil Aleš Procházka
Pane Lengyel Takovou fotku mohl pořídit i ve volné přírodě v lužních lesích je dost vysoké od Lanžhota až po Hodonín !!!! Sám mám pár fotek z těchhle lesů a spoustu nachozenejch kilometrfů. Jinak pěkná fotka 1*
4.4.2012 14:22 vložil Jiří Lengyel,starší
Fotka hezká....(ale v oboře)

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.