17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Sezóna 2014/2015
Sezóna 2014/2015
vloženo: 26.3.2015 11:33
autor: Jan Mikula

úlovky (svět)

Můj první kamzík
Můj první kamzík
vloženo: 11.10.2013 23:35
autor: Daniel Donaťák

trofeje

najväčší....
najväčší....
vloženo: 14.2.2019 11:35
autor: pali1

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 9.3.2012 09:05
autor: Marek Drha

zbraně

Část mé sbírky
Část mé sbírky
vloženo: 12.7.2014 15:54
autor: Karel Obrtál

fotopast

...
...
vloženo: 30.5.2014 13:12
autor: Bohumil Koláček

myslivecké umění

Dočkáš se!
Dočkáš se!
vloženo: 7.3.2012 11:11
autor: Carpin
Statistika
  • 243689 fotek (9 dnes)
  • 8554 videí (2 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761025 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363077 hlasování fotek (34 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Třikrálová natláčka


krátká nátlačka zakončena dvojím tuplem.
vložil: Ron Gordon
vloženo: 6.1.2019 21:37
zobrazeno: 7729x
hodnocení: 5 hlasů



Komentáře:

10.1.2019 17:44 vložil Ellhenický Petr
Dokud jsem nečetl příspěvky, tak jsem myslel, že je to svatozář.
9.1.2019 22:13 vložil JiřinaJirásková
...nevím,proč se sem cpe fotka o kterou účastníci nemají zájem...pan Gordon má spoustu jiných pěkných záběrů
9.1.2019 22:13 vložil Patrik Dvořák
Pepo, Jirka napsal... Někdy si lovec,obzvlášť vysoce postavený..., nehledej myslivce. Každýho věc, dle mě zbytečná prezentace. Jako jinak lovu zdar, dobrý úlovek.
9.1.2019 20:32 vložil Ron Gordon
Takže pane Jasenský, ne každý má potřebu se nechat vystavovat, to jsem napsal již níže a za druhé ke zveřejnění by měla dát souhlas osoba na fotografii což nemám a nehledejte v tom nějaké "levoty".
9.1.2019 19:28 vložil Josef Jasenský
Pane Netík a nemyslíte,že kdyby měl čistý stůl,tak by se nechal normálně vyfotit? Pokud má lovecký lístek a zkoušky z myslivosti,tak se není za co stydět!!!Jsme myslivci! Hezký večer
8.1.2019 21:17 vložil Jiří Netík
Někdy si lovec,obzvlášť vysoce postavený, nepřeje zveřejňovat jeho foto (aby pak nebyl vláčen tiskem).Proto jsem v minulosti znehodnotil jejich obličeje.Důležitá byla trofej, nebo prostředí, kde byla zvěř ulovena. LOVU ZDAR!!!!
7.1.2019 23:14 vložil Blanka Klatovská
Lovu zdar.
7.1.2019 20:43 vložil Ron Gordon
No, tak nějak jsem měl za to, že je to pěkný výsledek krátké nátláčky v sedmí lovcích z toho jeden na půl honec, kdy se těmto dvěma lovcům podařilo ulovit po dva kusy zvěře. Ne, každý musí mít u úlovku vystavenou svou "mordu" . Protože mi fotka samotných úlovku trochu nevyšla tak jsem to upravil tímto způsobem. Lovu zdar !
7.1.2019 18:38 vložil jiri rajs
Promiňte bessy,proč by se měl stydět,Vaše jméno je taky opravdové bessy besyy??
7.1.2019 06:36 vložil Václav Bujáček
Lovu zdar.
7.1.2019 06:01 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
6.1.2019 23:02 vložil bessy bessy
..proč to sem dáváte,když se za to stydíte ????

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.