17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Kńour MS Libinsko ze dne 27.9.2017
Kńour MS Libinsko ze dne 27.9.2017
vloženo: 30.9.2017 17:02
autor: Arnošt Včelař

úlovky (svět)

Srnec
Srnec
vloženo: 25.5.2012 06:18
autor: Josef Vršan

trofeje

Trofej jelena z úlovků
Trofej jelena z úlovků
vloženo: 24.11.2016 13:52
autor: Ondřej Tomek

zvěř v přírodě

***
***
vloženo: 14.2.2017 03:57
autor: Jaroslav Vlosovský

zbraně

Hirsch III.
Hirsch III.
vloženo: 19.4.2015 10:27
autor: Karel Obrtál

fotopast

Náš král
Náš král
vloženo: 16.3.2018 19:58
autor: Petr Hruška

myslivecké umění

Můj první pokus v osmi letech
Můj první pokus v osmi letech
vloženo: 15.1.2017 18:11
autor: Matyáš Langmajer
Statistika
  • 243637 fotek (8 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9797 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760963 komentářů fotek (9 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362771 hlasování fotek (48 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39911 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 7 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Hon na kachny - Zubří.

Ještě jedna se zaslouženou odměnou.
vložil: Adéla Zbavitelová
vloženo: 5.10.2011 06:39
zobrazeno: 2577x
hodnocení: 16 hlasů



Komentáře:

11.10.2011 08:17 vložil Zuzana Porubová
jj, jasně :) každý pes nějak začít musí :) Jen mě spíš zaráželi někteří, co tam psa měli, ale do nohy ho nepustili..Asi aby se nenamočil či co... Jo a zkoušela jsem mu vysvětlit, že nemusí štěkat na kachnu, pro kterou jde do vody, ale nějak se mi to nepodařilo ;-)
11.10.2011 07:17 vložil Adéla Zbavitelová
Springerspaniel - klasifikace FCI: skup. 8 - přinašeči, slídiči a vodní psi. Všichni psi co jsem viděla pracovali úžasně, snažili se. Někteří "z našich" přišli do kontaktu s kačenama /lovem/ prvně. Myslím - je to o tom, kolik má pes příležitosti pracovat.
10.10.2011 13:09 vložil Zuzana Porubová
Krásná fotka. A co říkáte na toho špringra (jako zástupci ohařů), co tam vytahal spoustu kachen, pro které někteří ohaři (neříkám, že Vaši psi), pro ně nešli? ;-)
6.10.2011 10:03 vložil crlikk
1**
5.10.2011 19:49 vložil Petr Pořádek ml.
Já myslím, že pro takovou partičku jsou dveře otevřené všude :-)))
5.10.2011 14:06 vložil Petr Buba
Pěkná sestava.... Výmarským zdar !!!!
5.10.2011 13:41 vložil Adéla Zbavitelová
Moc děkujeme za pozvání. Ale již máme pozvání na další kachní hon, za který jsme moc rády, že mohou naši chlupatí přátelé pracovat.
5.10.2011 13:41 vložil Adéla Zbavitelová
Moc děkujeme za pozvání. Ale již máme pozvání na další kachní hon, za který jsme moc rády, že mohou naši chlupatí přátelé pracovat.
5.10.2011 11:56 vložil Vladimír Průcha
Adélko také u nás děláme moc pěkné hony na kachny.Nechcete s kamarádkami přijet?Vaši pomocníci by byli užiteční a vy samozdřejmně také.První máme tuto sobotu.
5.10.2011 11:39 vložil David Jirgala
Jestli znáte ze Zubří Jaroslava Petřeka co tam má koně, tak ho pozdravujte. Jinak Pěkné foto a Lovu Zdar
5.10.2011 07:36 vložil Adéla Zbavitelová
Pročpak, pročpak? Zubří - severní Morava u městečka Rožnov pod Radhoštěm.
5.10.2011 07:18 vložil Vladimír Průcha
Kde že je to Zubří?Na takovém honu a v takové smečce bych také chtěl být. :))Velmi pěkné a zároveň trochu provokatyvní.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.