17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Říje 2012
Říje 2012
vloženo: 2.2.2013 10:47
autor: Aleš Náhlý

úlovky (svět)

Ruja 2020
Ruja 2020
vloženo: 2.10.2020 06:25
autor: NH

trofeje

Trofej jelena
Trofej jelena
vloženo: 1.4.2016 11:56
autor: Radek

zvěř v přírodě

siesta
siesta
vloženo: 30.4.2012 06:28
autor: Vít Hlavica

zbraně

PRO RADOST.
PRO RADOST.
vloženo: 20.9.2019 02:35
autor: Jaroslav Vlosovský

fotopast

duo
duo
vloženo: 18.3.2015 20:27
autor: Karel Strych

myslivecké umění

Dárek
Dárek
vloženo: 23.3.2020 09:23
autor: Jindřiška Padalíková
Statistika
  • 243637 fotek (0 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760971 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362802 hlasování fotek (6 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 1 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Královské seskupení

Pří dokončování a sušení.
vložil: rene gabriel
vloženo: 2.4.2013 22:02
zobrazeno: 2908x
hodnocení: 14 hlasů



Komentáře:

11.4.2013 17:44 vložil Andrea
p. Studýnka: Respektuji Váš názor... Někdo má rád vdolky, jinej zaze holky :o)
11.4.2013 13:15 vložil Jiří Studýnka
Člověk nemusí být odborník aby dokázal rozpoznat ne moc podařenou práci!
10.4.2013 20:52 vložil Andrea
p. Studýnka: To určitě udělám!!!... abych byla takový "odborník" jako vy! Jo a pokud se budem bavit o inspiraci... tak tu já mám na rozdávání, tak si o kousek napište, pro Vás budu mít vzorek zdarma! :o) Krásný jarní den
9.4.2013 20:59 vložil Jiří Studýnka
Tak k vám bych si králováka určitě k preparaci nedal a zřejmě ani nic jiného...Mrkněte na preparáty pana Šlapanského, pro inspiraci. A doporučoval bych to i slečně/paní Andree!!!
4.4.2013 08:59 vložil Andrea
Pane Lengyel: respektuji samozřejmě, že se někomu nelíbí, mě se kolikrát taky preparát nelíbí a dám to najevo. Ale pokud někdo CÍLENĚ pomlouvá a zjevně neumí ani zvířátka poznat, tak ano pak je to u mě B*B, a jeho příspěvkům se vždy ráda zasměju. Krásný sněžný den.
3.4.2013 20:06 vložil Jiří Lengyel,starší
Ale Paní(slečno) Andreo,mě se to také líbí tak jako Vám,neznamená to ale,že se bude líbit všem,tedy Vaše výrazy jako"Blb",se nehodí,vzlášť pro Vás jako ženu,již vůbec ne....Mě to k smíchu nepřijde
3.4.2013 12:02 vložil Richard Kronika
Rene dobrá práce jen tak dál.A pan Waiser to je dobrej šprýmař.Aspoň se tu trochu zasmějeme.....
3.4.2013 11:05 vložil rene gabriel
Mos děkuji,člověk jen informativně něco sem vloží a pak se ještě zasmněje,supr, děkuji.:-DD
3.4.2013 10:16 vložil Andrea
Waiser: Jááááj pan "odborník" podruhé??? Už minule jsem byla fascinována vašimi "znalostmi" a teď jste opět nezklamal.... zase jste vykouzlil úsměv na mé tváři!!!! Díky, komentujte častěji, sice budete vypadat jako blb, ale já se ráda směju!
3.4.2013 09:52 vložil Imrich Waiser
Můj názor ti ptáci mají nějak vykloubená křídla. Je to foceno sice zdálky, ale zblízka by to hezký dojem asi neudělalo.Mě se to nelíbi to je ale každého názor.
3.4.2013 00:11 vložil jirku ludek
Vase zpracovani trofeji je famozni a velmi napadite opravdu krasne práce..jakmile bude trofej obratim se na vas..davam za1 a cest vasi praci Rene :)

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.