17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

"Čtyřleťák"
"Čtyřleťák"
vloženo: 18.9.2017 20:37
autor: Pavel Veverka

úlovky (svět)

Dnes ráno " LOVU ZDAR "
Dnes ráno " LOVU ZDAR "
vloženo: 26.4.2019 06:11
autor: Michal / admin /

trofeje

Stříbrný
Stříbrný
vloženo: 11.2.2019 17:22
autor: Jeroným Levák

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 9.10.2012 08:32
autor: Marek Drha

zbraně

Nové zapažbení lankasterového trojáku,detail napasování, moje práce.
Nové zapažbení lankasterového trojáku,detail napasování, moje práce.
vloženo: 8.7.2020 18:39
autor: Stanislav Satoria

fotopast

LIška
LIška
vloženo: 20.11.2018 13:25
autor: Břetislav Staněk

myslivecké umění

Portrét
Portrét
vloženo: 7.4.2012 09:29
autor: Mgr. Ondřej Bělka
Statistika
  • 243702 fotek (8 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (4 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761028 komentářů fotek (3 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363181 hlasování fotek (104 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

MK při ZŠ Kněževes

První schůzku v letošním školním roce jsme měli ve škole.Přijali jsme mezi sebe nové členy kroužku a seznámili je s činností.
vložil: Miroslav Franěk
vloženo: 10.10.2015 14:38
zobrazeno: 2444x
hodnocení: 26 hlasů



Komentáře:

13.10.2015 18:38 vložil marie stanikova
..1+++++++++++++++++++++++++++++++++..
13.10.2015 14:19 vložil Zdeněk Bláha
Pane Fraňku, přeji Vám hodně, hodně krásných zážitků s dětmi a výdrž v pokračování této bohulibé činnosti. Já jsem se zatím propracoval jen k přednáškám o myslivosti a přírodě na naší škole.
12.10.2015 22:08 vložil Václav Fafek
Míro nic si z těch smekalů nedělej.Děti chtějí myslivce kompletního.Myslivecký klobouk není sombrero,ani cylindr a při mých návštěvách školek,škol a podobných vzdělávacích akcí s dětmi se vždy zahajuje s mysliveckým kloboukem na hlavě,jak výstižně a trefně napsal Jirka Zábrana.Kdo nezažil radost v dětských očích,tak si hraje na Špačka. Hodně zdaru
11.10.2015 22:55 vložil Irena Procházková
Jarda má pravdu souhlasím 1****
11.10.2015 03:47 vložil Jaroslav Vlosovský
Míro v místnosti se sice smeká,ale já smekám před tebou, za práci,kteou pro děti i věřejnost u vás, v propagaci myslivosti děláš...1***
10.10.2015 22:47 vložil Karel Kolář
Mirku, ať se ti s tou drobotinou daří :-))
10.10.2015 22:23 vložil Zdeněk Šváb
Míro,krásná a záslužná práce. U nás "jede" kroužek třetím rokem. Prezentace myslivosti v MŠ a ZŠ je nejlepší propagace myslivosti. Náš nový hospodář Jaromír - sokolník - je v tomto jednička tak, jako Medvědice - Mgr. Petra, která to s dětmi, jako profík umí. Jsme k nalezení na MS Šance, krouzeksance. Ať se daří!!! Zdeněk
10.10.2015 20:29 vložil Jindřiška Padalíková
Hodně zdaru !
10.10.2015 20:05 vložil Jiří Zábran
Bohulibá řehole. Promiňte ale mne vždy říkali že kněz ,policajt a myslivec má nechat na hlavě .
10.10.2015 19:51 vložil Lubomír Černý
Držím palce.1***
10.10.2015 19:19 vložil Lubomír Prokeš
já mu dávám 1*,ať se daří Míro!!!!!!!
10.10.2015 18:19 vložil Václav Boxan
1**
10.10.2015 16:55 vložil Milan Janovský
Ale to by nikdo nepoznal,že je to nimrod.
10.10.2015 15:34 vložil Jiří Lengyel,starší
Hezké.1**....Míro,v místnosti se smeká

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.