17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Výřad u "polovnického domu"
Výřad u "polovnického domu"
vloženo: 27.9.2012 17:44
autor: Kamil Kolb

úlovky (svět)

Baikal 2019 - druhý tetřev
Baikal 2019 - druhý tetřev
vloženo: 7.5.2019 07:05
autor: Martin Mati

trofeje

Lednový
Lednový
vloženo: 13.1.2018 18:43
autor: Jiří Netík

zvěř v přírodě

líška a bažant
líška a bažant
vloženo: 26.3.2017 22:06
autor: Rastislav Rejko

zbraně

Belgičanka s vyhazováky
Belgičanka s vyhazováky
vloženo: 10.7.2017 21:30
autor: Jiří Netík

fotopast

...
...
vloženo: 24.5.2020 14:54
autor: Miroslav Svoboda

myslivecké umění

vlk
vlk
vloženo: 28.2.2015 11:40
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243645 fotek (8 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760983 komentářů fotek (12 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362840 hlasování fotek (44 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39913 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 11 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Můj první doprovod...

vložil: Radek Plevák ml.
vloženo: 9.6.2011 22:35
zobrazeno: 3931x
hodnocení: 30 hlasů



Komentáře:

2.11.2011 21:23 vložil Radek Plevák
tak páni myslivci, srnec byl odhadnut na 8 a více let , preparát se vydařil a bude na jaře 2012 vystaven na přehlídce trofejí pořádané OMS UH. Hradiště, že by trofej měla zůstat doma ? je sice možný fakt , ale po 5 minutách závisti je našemu kamarádu přáno :-) , zadara to nebylo ,to si pište, pomáhal mechanizací při stavbě "chaloupky" díky Tome a ještě jednou-lovu zdar
11.6.2011 11:06 vložil Adam Ďuga
Lovu zdar,krásná trofej
11.6.2011 08:54 vložil Honza Becher
...taková trofej má zůstat doma... Dobrá trofej!!!
10.6.2011 22:10 vložil Radim Knot
Rade Lovu zdar! pozdravuj taťku...
10.6.2011 14:00 vložil Fergus
Pěkná trofej, doprovodu i lovci Lovu Zdar
10.6.2011 11:56 vložil Radek Plevák ml.
Je to foceno jen telefonem, proto tomu odpovídá kvalita. Fotilo jse to mnohokrát, ale ne já. Jak mě příjdou fotky tak je jsem hodím. Ano jak někteří správně podotkli srnec vypadá na 3 - 4 roky. Na zuby jsem se nedíval, vzhlem k tomu že host jsi chce nechat udělat preparát.Informace o věku dodam.
10.6.2011 11:51 vložil Radek Plevák ml.
Je to foceno jen telefonem, proto tomu odpovídá kvalita. Fotilo jse to mnohokrát, ale ne já. Jak mě příjdou fotky tak je jsem hodím. Ano jak někteří správně podotkli srnec vypadá na 3 - 4 roky. Na zuby jsem se nedíval, vzhlem k tomu že host jsi chce nechat udělat preparát.Informace o věku dodam.
10.6.2011 10:08 vložil Jiří Lengyel,starší
Radku,přeji Lovu zdar,měl jsi ale vyfotit srnce lépe,vidím,že je to unikátní trofej,ale takto z ní mnoho nevidíme.
10.6.2011 09:12 vložil Blanka Klatovská
Lovu zdar.
10.6.2011 06:22 vložil Josef Vršan
Lovu zdar - dobrý srnec
10.6.2011 05:28 vložil Aleš Frančák
Pan Srnec. Lovu zdar
10.6.2011 00:06 vložil Martin Vodička
No ty kráso! Lovu zdar!
9.6.2011 22:40 vložil Petr Rolinc
Lovu zdar! Dobrá trofej!
9.6.2011 22:38 vložil Vojtěch Molnár
Lovu Zdar! Velice dobrý srnec, ale ta hlava by držela i bez toho klacíku

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.