17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Moje letošní raritka
Moje letošní raritka
vloženo: 17.7.2014 07:08
autor: Arnošt Bárta

úlovky (svět)

Dnes ráno " LOVU ZDAR "
Dnes ráno " LOVU ZDAR "
vloženo: 24.4.2019 10:42
autor: Michal / admin /

trofeje

srnček
srnček
vloženo: 29.10.2013 18:44
autor: Roman Dudek

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 16.1.2013 13:07
autor: Marek Drha

zbraně

Nůž rytý na zakázku II.
Nůž rytý na zakázku II.
vloženo: 12.2.2015 14:11
autor: Petra Hanzlíková

fotopast

a je to tu !
a je to tu !
vloženo: 23.9.2016 13:15
autor: pali1

myslivecké umění

Lipinky-10/95
Lipinky-10/95
vloženo: 23.1.2014 17:13
autor: Jiří Lengyel,starší
Statistika
  • 243719 fotek (16 dnes)
  • 8557 videí (2 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (4 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761032 komentářů fotek (5 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363244 hlasování fotek (65 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39919 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

FD

vložil: Darinka Jennynka
vloženo: 5.1.2012 16:21
zobrazeno: 9006x
hodnocení: 76 hlasů



Komentáře:

9.8.2012 19:30 vložil Lukáš Kovář
Neni co dodat :)
9.1.2012 10:40 vložil J. Král
Jenny zase nekouká do objektivu!! Hérečka.
7.1.2012 19:42 vložil pavol smatana
moc krasna baba ja keby som mohol tak s tebou chodim po revire kazdy den och joj:)))))))
7.1.2012 17:53 vložil Josef Hanzlík
Pane Bubo,ač bez vousu,jsou to obě krasavice.Ale chápem Váš profesionální náhled!:-)
7.1.2012 16:29 vložil Josef Janiga
Moc pěkná fotka :))
6.1.2012 23:07 vložil František Havran
A ty se divíš :D ???? TOhle je strašně krásná kombinace, krásný pes + krásná slečna s flintou....
6.1.2012 22:22 vložil embrus video
Tak se tak dívám,tato fotka má větší shlédnutí jak ulovený kapitální kńor :o)
6.1.2012 19:09 vložil Václav Syrový
Super fotka.Krásná panička tak jezevčík. Přeji mnoho úspěchů v myslivosti. :-)
6.1.2012 18:14 vložil Petr Pořádek ml.
Nádhera Dari, mile rád posloužím místo kamínek na zimních čekaných :-))
6.1.2012 16:43 vložil František Zapalač
Chtěl jsem říci-měkce,kde takové cérečky rostú!
6.1.2012 15:47 vložil Pavel Číp
Šikulky :-), tak ať se v myslivosti a ne jen jí daří. :-)
6.1.2012 15:12 vložil Jakub Grundman
Krajinka v bílém hávu........, tak takový obraz bych si klidně pověsil do ložnice...:-)Krása!!!
6.1.2012 11:29 vložil Petr Buba
Ta fotka vážení nic moc, ale ta lovkyně....úžasné !!!!! .... jezevčíkovi chybí vous.....
5.1.2012 23:30 vložil jirka hanys
Polovnice,a krásná.
5.1.2012 22:52 vložil Jiří Lengyel,starší
Chtěl jsem říci-měkce....
5.1.2012 22:51 vložil Jiří Lengyel,starší
1* Když ji vítáš Skrofo,tak jemně.....
5.1.2012 19:59 vložil Vít Kovář
tak to je masakr... Leckterý známý fotograf by si za takovou fotku řekl o slušný honorář.. dal bych ji do soutěže..
5.1.2012 18:36 vložil Luboš Makrlík
Nádherná fotka a oba aktéři mají nádherné oči.
5.1.2012 18:02 vložil Skrofa
Výtám tě tu Darinko. Pěkná fotka.
5.1.2012 17:26 vložil František Zapalač
Velmi pěkná fotka!!!!!
5.1.2012 17:09 vložil Michal Filip
Velmi pěkná fotka.
5.1.2012 17:00 vložil Lukáš Gebert
Krásná slečna,krásný pes 1*. Ať se v myslivosti daří :-))))).
5.1.2012 16:46 vložil Michal7
Nejen jezevčík :-)....
5.1.2012 16:32 vložil Ondřej
Zdravim. Překrásný jezevčík.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.