17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Vzpominka 2015
Vzpominka 2015
vloženo: 14.2.2017 10:01
autor: Michal / admin /

úlovky (svět)

Dnes ráno " LOVU ZDAR "
Dnes ráno " LOVU ZDAR "
vloženo: 26.4.2019 06:11
autor: Michal / admin /

trofeje

moje tvorba
moje tvorba
vloženo: 9.4.2013 12:53
autor: Miloslav Šlapanský

zvěř v přírodě

Na naháňce,netrefil...
Na naháňce,netrefil...
vloženo: 31.1.2013 12:39
autor: Pavel Morávek

zbraně

Splněný sen
Splněný sen
vloženo: 1.11.2012 13:56
autor: Martin Chmela

fotopast

Lovec a kořist
Lovec a kořist
vloženo: 5.6.2015 15:41
autor: Jindřich Ruml

myslivecké umění

akát 41 x 29 cm
akát 41 x 29 cm
vloženo: 18.1.2017 15:30
autor: Michaela Píchová
Statistika
  • 243704 fotek (10 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (6 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761030 komentářů fotek (5 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363186 hlasování fotek (109 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Stačí jen chtít... Výsadba I. aleje 1

Letos jsme s naší skupinkou (3 kluci) vysadili 3 stromové aleje, celkem 435 stromů (třešně, jabloně, hrušně, švestky, jeřáby, lípy, duby). Toto je část 1. z nich. 2 řadá stromová alej vedoucí uprostřed polí. 300 metrů délka, 4m šířka. Ve 3 lidech jsme tuto alej vysadili za jeden den vč. instalace kůlů, nátěrů a ochranných tubusů. Stačí jen chtít a každý z nás může hodně pomoct krajině.
vložil: Lukáš Pantlík
vloženo: 14.11.2012 13:16
zobrazeno: 1563x
hodnocení: 13 hlasů



Komentáře:

3.12.2012 13:18 vložil Jiří Novák
Toto je MYSLIVOST...1***
14.11.2012 18:15 vložil Skrofa
Dobrá práce. Je to také návod, jak zvýšit oblíbenost myslivců u veřejnosti. (Většinou tu hlasy nedávám, ale tentokrát ho dám rád!)
14.11.2012 16:14 vložil Michael Brož
1*** Když se chce a jen se nesedí a nenadává jak to všechno stojí za ...
14.11.2012 14:33 vložil J. Král
Držím vám palce v další podobné činnosti!!!!
14.11.2012 14:20 vložil Mil.Šimek
Výborně, toto je velice záslužná činnost, takže kloubok dolů pane Pantlík. Jak píšete, stačí jen chtít a je škoda, že se v tomto směru myslivci neangažují mnohem více.
14.11.2012 14:20 vložil Lukáš Pantlík
Milane díky za komentář. O postoji ZD mi nemusíte vykládat, ač s nimi jinak vycházíme řekl bych nadstandartně, tak v tomto byla domluva těžká. Trvalo 2 roky a někdy to bylo na hraně, ale jelikož vlastník o to měl zájem, tak jsme vytrvali a nakonec to zrealizovali. Jinak na ALE nehraju, kdo chce, tak svého dosáhne. Je dost vlastníků, kteří když se jim to dobře vysvětlí, tak souhlasí ;-) A když už ne lidi, tak obce vlastní většinou nějaký ten kousek půdy a jsou za to rády... No a jedná se o plané ovocné stromky - ptačí třešeň, jabloň lesní... ať chtivým zahrádkářům na zahradě dobře slouží :-) No a k té technické výtce, není našim (ani vlastníkovým) zájmem, aby se tam jezdilo! Může tam vzniknout maximálně chodník pro pěší a cyklisty.
14.11.2012 14:12 vložil Milan Stýblo
Lukáši, veice chválihodná činnost, ale má to několik ALE. 1. Musí s tím souhlasit vlastník (příp. uživatel) pozemku a to tam, kde pozemky obdělává ZD to jde špatně. 2. Těď to bude chtít hodně práce a času, uchránit stromky před zloději. Takové silné ovocné odrostky stojí poměrně dost peněz a nenechavci o ně mají patřičný zájem. A teď trochu technické výtky. Myslím, že 4 metry, aby se tam dalo v budoucnu projet je málo. Jinak přeju ať rostou.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.